פרק 21. מועדון הזהב.

בזמן שהשקעתי ונדדתי ברחבי העולם, תלמידים חדשים המשיכו להירשם לקורס Start-Up ולהקים עסקים. הפרסום עבד על טייס אוטומטי, אנשים קנו את הקורס בעצמם, למדו בעצמם, הקימו עסקים בעצמם, שלחו משובים בעצמם - המערכת כולה פעלה כמו מנגנון של שעון שוויצרי.

התוצאות, כמובן, שימחו אותי, אבל קורס Start-Up הפך למערכת חסרת נשמה להולדת יזמים. אני לא הייתי שם. הלב שלי לא היה שם.

רציתי קשר יותר הדוק עם התלמידים. בשנים אחרונות צברתי כל כך הרבה ידע וניסיון, שזה עמד לפוצץ אותי מבפנים. רציתי לשתף אותו עם התלמידים שלי. אבל לא התכוונתי לתת את הידע שלי לכל אחד. רציתי לראות אישית מי בא ללמוד.

באותו זמן היו לי יותר מ-5,000 תלמידים. אבל רציתי להיות מועיל לאלה, שבאמת רצו ללמוד ממני. מוטב מעט, אבל איכותי.

כמובן, יכולתי רק לכתוב "בוא ללמוד ממני ואני אישית אלווה אותך" והיה נוצר תור. אבל החלטתי לבחור מתוך 5,000 תלמידים רק אלה שבאמת רצו להיות איתי, ללמוד את העקרונות של הצלחה האמיתית ולרוץ קדימה.

המצאתי שיטה "ערמומית"... :)

כתבתי מכתב ושלחתי אותו לכל הסטודנטים שלי:

"סטודנט יקר! אני רוצה להציע לך הצעה מיוחדת:

אם כבר התחלת את העסק שלך, אבל מסיבה כלשהי אתה תקוע ולא יודע איך להתקדם - אני מוכן לעזור לך באופן אישי להקים עסק ולהרוויח את 100,000 ₪ הראשונים.

אבל אני אקח לעצמי את הכסף שנרוויח, בתור תשלום עבור היעוץ. לך יישאר עסק עובד וכל ההכנסות העתידית.

התהליך ייקח בין חודש אחד לשנה.

אם אתה מעוניין - תירשם למפגש הראשון, בו תקבל את כל התשובות".
לא עברו כמה שעות מהפרסום וכבר הגיעו ביקורות שליליות: "צריך להיות אידיוט כדי להסכים לתנאים האלה!", "למה צריך לשלם כל כך הרבה עבור היעוץ?", "איפה הערבות שאתה לא תיקח לי את העסק שלי?", "אני כבר שילמתי עבור קורס Start-Up. למה אני צריך את העזרה שלך?" וכו'.

בינגו! המטרה הושגה! רציתי ליצור התנגדות שלילית והצלחתי לעשות זאת!

כן, אני מבין שזה נשמע לא הגיוני, אבל אסביר את הכל. אני יודע כבר, לא מהשמועות, אלא על בשרי, שספקנות, כעס וגישה שלילית - הם מסנן מצוין לסינון אנשים לא מתאימים.

כל מי ש"כיבה" את השכל שלו ונכנע לזעם חברתי - התנדף כמו ברוח. נשארו מעטים מאוד, שהפעילו את הראש שלהם, העריכו את המצב והבינו שיש להם סיכוי להמריא.

כל מי שרצה להגיע לפגישה הראשונה, היה צריך להירשם ולהמתין חודש. 63 אנשים נרשמו לפגישה.

תקופת ההמתנה התבררה כמסנן נוסף - אלה שמיהרו ולא רצו להמתין - התחרטו ועזבו. כך נפטרתי מכל חסרי סבלנות, אשר בטוחים שכל העולם סובב סביבם.

חודש לאחר מכן התכנסנו באולם גדול בתל אביב. כשנכנסתי לאולם, כל הנרשמים כבר ישבו וחיכו בדריכות למה שאני עומד לספר, כדי שהם ירוויחו את 100 אלף השקלים הראשונים.

אחרי הרצאת הפתיחה, חיכתה להם "הפתעה" נוספת. הושטתי לתלמידים חוזה שערכתי עם עורך דין ואמרתי להם: "קראו את החוזה. מי שרוצה לשאול שאלות - שישאל. למי שאין שאלות - חתמו. מי שרוצה לשנות משהו בחוזה, אין לו מקום איתנו".

החוזה היה אכזרי מאוד . למשל, באחד הסעיפים נאמר כי בעת החתימה על חוזה, יש למסור לי שיק ע"ס 100,000 ₪ - ערבות שאקבל את כספי עבור הייעוץ.

בסעיף אחר נכתב שאם סטודנט לא יבצע את המשימות שיקבל ממני, הוא עדיין יצטרך לשלם לי עבור היעוץ. תסכים איתי - התנאים לא מעודדים במיוחד.

השארתי להם את החוזה, עשיתי הפסקה של חצי שעה ויצאתי מהאולם. עשיתי את זה בכוונה, כדי שמי שהתבייש לעזוב בנוכחותי, יכול להימלט בשקט, כשאני לא נמצא.

בדרך כלל במצבים כאלה, מכריחים את אנשים לחתום על חוזה מיד, כך שלא יוכלו לחשוב עליו יותר מדי. אבל לא רציתי לכפות עליהם שום דבר. רציתי שההחלטה של ​​התלמידים שנשארו, תהיה שקולה ובטוחה.

מבין 63 האנשים נותרו 38. כולם חתמו על חוזה ורשמו שיקים בסך כולל של 3,800,000 שקל.

אחרי זה עניתי על כל השאלות שלהם, סיפרתי איך תתקיים ההתייעצות והפגישה הבאה נקבעה לעוד חודש. בכך הסתיימה הפגישה הראשונה.

למה להמתין עוד חודש? רציתי שכל אלה שישנו את דעתם או יתחילו לפקפק בהחלטתם - יכלו לפרוש בשקט.

לכל אלה שאפילו רמזו שהם לא מרוצים ממשהו - החזרתי את הכסף והוצאתי אותם מהרשימה. היו רק 3 אנשים כאלה. נותרנו 35 איש.

חודש לאחר מכן, כפי שסוכם, טסתי לישראל ונפגשנו שוב בתל אביב. אף אחד לא ציפה לקבל הפתעה שהכנתי להם.

הבאתי את כל החוזים החתומים שלהם, את כל השיקים שלהם ואמרתי: "הנה החוזים שלכם. אני לא צריך אותם. אתם לא חייבים לי כלום. הנה השיקים שלכם. אני לא צריך גם אותם. חשבתם שאלי החליט להרוויח לעצמו מיליון דולר נוסף, אבל אני לא צריך אותו. אני זקוק לכם - טהורים, חזקים, שמוכנים ללמוד ממני באמת. אני אעזור לכם ליצור את העסק שלך בחינם".

אנשים היו בהלם. כשהבינו מה אמרתי להם לפני רגע, הם החלו למחוא כפיים. הם ניגשו אלי בחיבוק ורבים בכו משמחה.


המפגש האגדי בתל אביב, שם חילקתי מיליון דולר.

השגתי את מה שרציתי. יצרתי קבוצה קטנה של 35 תלמידים חזקים שהיו מוכנים ללכת באש ובמים, כדי להשיג הצלחה.

נתתי שם לקבוצה זו - "מועדון הזהב". יצרתי עבורם מועדון מקוון סגור, בו השתתפנו כל יום.

הובלתי כמעט יד ביד את כל תלמיד ותלמיד להצלחה. יום יום נתתי משימות לכל אחד מחברי המועדון וגם בדקתי כל יום איך הם ביצעו אותם.

כל יום ניתנו משימות. לכל תלמיד הייתה משימה משלו, שונה מאחרים - אחד כתב טקסט פרסומי למוצר שלו, אחר נפגש עם הלקוחות ועשה מכירות ראשונות, אחרים בדקו אפשרויות ביצועיות של הרעיון שלהם, אחרים הגדילו את היקף המכירות וכו׳.

בדקתי באופן אישי את כל הטקסטים הפרסומיים, אשר התלמידים שלי כתבו ללקוחות שלהם. עזרתי אישית לערוך נכון, כדי להשיג תוצאות טובות יותר. הקשבתי להקלטות של משא ומתן עם לקוחות ועזרתי ליצור תסריטי שיחה למשא ומתן חדש ומשופר יותר.

תיקון, שיפור ולמחרת שוב לשטח. להילחם ולהביא תוצאות. יום יום. כל יום.

היו שהתקדמו מהר יותר, היו שהתקדמו לאט יותר, חלק לא עמדו בקצב והעדיפו לוותר. חרשנו כמו עבדים, לא נתתי לאף אחד הפסקה, אבל העיקר שהשגנו תוצאות.

מועדון הזהב הוקם באוקטובר 2012. כבר בשנה הראשונה הסטודנטים שלי הרוויחו יחד יותר מ -10,000,000 שקלים.
כאשר התלמידים האחרים, שפעם וותרו על המועדון, גילו מה קרה ולמה בעצם נוצר המועדון, הם מאוד רצו להצטרף אלינו.

לא מיד, רק כעבור שנה, הרשתי להם להיות איתנו, אבל הם, כמובן, כבר לא היו חלק מהסיפור המרגש הזה.

מועדון הזהב עדיין קיים. הצטרפו אלינו מאות תלמידים חדשים. אנחנו עושים את אותו הדבר כמו בתחילת המסע - אנו מסייעים לעסקים להיווצר, לגדול, עוזרים לפתור בעיות, למצוא לקוחות חדשים, ליצור שיתופי פעולה.

אם תהיה בר מזל ותוכל להצטרף למועדון שלנו, תראה ותשמע סיפורי הצלחה אמיתיים, תכיר את האגדות האמיתיות, תוכל לתקשר איתם, ללמוד מהם ואולי אפילו ליצור יחד איתם עסק חדש.

לעתים קרובות, יזמים נתקעים במקום אחד - הם עובדים בלי לעצור, מתאמצים, מזיעים, אבל עדיין תקועים באותו המקום. הם לא יודעים מה הם עושים לא נכון. אף אחד לא יגיד להם את זה. אין להם עם מי להתייעץ.

אבל תשובה אחת נכונה יכולה להוציא אותם מתקיעות ולתת כיוון. זה מה שאני נותן במועדון. אני עונה אישית על כל השאלות האסטרטגיות של הסטודנטים שלי והתשובות האלה חוסכות להם חודשים של חיפושים.

אחד המאפיינים המעניינים של המועדון הוא שכאשר מישהו שואל שאלה מעניינת - כולם רואים את התשובה. חברים רבים במועדון אפילו לא חושבים על שאלות כאלה, אבל הם מקבלים כל יום תשובות שמפשטות להם את חייהם.

מספר פעמים בשנה אני נפגש עם כל חברי המועדון. בדרך כלל בחו"ל. כל מפגש כזה הוא ים של תובנות, שמטלטלות את האנשים במשך שנה שלמה. אנחנו מדברים לא רק על עסקים, אלא גם על יחסים במשפחה, על ילדים, על השקפות עולם.


באחת הפגישות של חברי מועדון הזהב. 2018

בין אם אתה יזם מתחיל או בין אם אתה איש עסקים מצליח שרוצה להכפיל במהירות את קצב הצמיחה של העסק, אני אשמח לראות אותך במשפחה הקטנה שלנו, במועדון הזהב!

נ.ב. אני לא יודע מה יבוא לי לראש מחר, אבל זה אפשרי לגמרי, שאחליט לסגור את המועדון וגישה אליו - יש לי התקפים כאלה, כאשר התלמידים שלי עולים לי על העצבים, מתעצלים ולא מבצעים את המשימות שאני נותן להם :)

אבל בינתיים, יש לך הזדמנות לקבל את כל המטען של הידע שנצבר במועדון מאז קיומו. השתמש בזה להנאתך.
« הקודם   (1...)   21  22  23   (...26)    הבא » 
ארז
מועדון הזהב זה באמת אוניברסיטה עם שאלות מצויינות.
אלי אתה אגדה, הצלחת לרגש אותי גם בעמוד הזה.
יעל יחיאלי
סיפור מטורף. וואו.
היכולת שלך להיות בקצוות היא מעוררת השראה
יהב
אני מוכן לשלם את המאה אלף הראשונים האלו בתמורה שהעסק שלי ימשיך להכניס סכום כזה בחודש
אריאל
הגעתי למועדון שכיר הייטק שנמאס לו. תוך חצי שנה עסק שמרויח.
ואני בעיקר עצלן גדול שמתפנק, ולכן לא גדל 10% ממה שאני יכול עם העזרה של אלי.

מי שרוצה לעשות לעצמו, לאשתו, לילדים, טובה - שיצטרף וייישם
אלינה
ריגשת ממש
שמואל
אלי תודה על כל פרק ופרק אני משתגע מהחכמה שלך ותודה על שהחלטת לעזור עם זה לאחרים
הוסף תגובה / שאל שאלה
« הקודם   (1...)   21  22  23   (...26)    הבא »