אם הגעת לעמוד הזה, אז כנראה שאתה כבר יודע מי אני ואיך אני מסוגל לעזור לך.

לכן, לא אתחיל עכשיו למכור לך את עצמי ואת היעוץ שלי, כמו שזה מקובל בעמודים מהסוג הזה.

כפי שידוע לך, יעוץ מלא שלי, כאשר אנחנו נפגשים פיזית - עולה החל מ-25,000 דולר (90,000 ₪ ומעלה). אם תרצה לראות - כאן הפרטים »

אבל, כמובן, לא לכולם יש אפשרות כספית להרשות לעצמם יעוץ מלא, לכן, קיימת אפשרות של יעוץ באונליין.

איך זה עובד?

בשלב ראשון אנו ננהל שיחה קצרה של 15-20 דקות, ללא שום התחייבות מצידך או מצידי. בשיחה הזאת אני אנסה להבין מה הצרכים שלך והאם אני בכלל יכול לעזור לך ואם כן, אז איזו תוצאה אוכל לתת לך ביעוץ.

שלב שני - במידה ונחליט לעבוד על העסק שלך - נקבע זמן ליעוץ באונליין שיימשך בין שעתיים לשלוש שעות. במהלך היעוץ אבנה לך תוכנית פעילות, שכוללת 3-10 סעיפים ורעיונות שיובילו אותך לתוצאה שנקבע מראש. כמובן, אפרט לך כל סעיף וסעיף, ממש כמו לילד מכיתה א׳, עד שהכל יהיה ברור לך - איך עושים, מה עושים ומתי.

שלב שלישי - אתה הולך לבצע את התוכנית הזו. אם יהיו לך שאלות בנוגע לתוכנית - בכל עת תוכל לפנות אלי ולקבל תשובות לכל השאלות שלך.
מה ההבדל בין יעוץ באונליין ליעוץ המלא?

הבדל אחד ויחיד הוא שביעוץ המלא אני עומד מעליך עם נבוט ובכוח מביא אותך לתוצאה. ביעוץ אונליין אתה מקבל תוכנית ופועל בעצמך. זה כל ההבדל.

מבחינת התוכן של היעוץ - זה כמעט אותו התוכן, אותה תוכנית, אותם הסברים, אותו יחס.

פשוט, ליווי מלא דורש ממני המון זמן וכוח - להגיע אליך, להיפגש איתך פיזית, להיות איתך במשך כל תקופת היעוץ, לשוחח איתך, לתמרץ אותך, לרדוף אחריך עם נבוטים, כדי שתבצע את המשימות כו׳ - זה לוקח ממני המון אנרגיה וזאת הסיבה שבגללה היעוץ המלא עולה פי 10 ואף יותר מהיעוץ באונליין.

יעוץ מלא - זה כמו שהרופא בא אליך הביתה ונשאר איתך, עד שתבריא. יעוץ באונליין - הרופא נותן לך מרשם, תרופה, אבל אחרי זה אתה משוחרר. תשתה את התרופה או לא - זאת אחריות שלך בלבד.
מחיר היעוץ באונליין - 8,000 ₪.

אפשר לשלם בפייפאל או בכרטיס אשראי ב-12 תשלומים.

כדי שנבין איך ובמה אני יכול לעזור לך,
קבע שיחת אבחון שלא מחייבת אותך בכלום -
צור איתי קשר במייל או
או שלח לי הודעה פרטית בפייסבוק.


8000 ₪
רכישה באשראי