״נקודה״ - זו סדרה לימודית על כסף, יחסים בין נשים וגברים וחוקי החיים.

שלושת הנושאים האלה הם כמו שלושת הרגליים של חצובה - אם תוריד אפילו רגל אחת, הכל יפול. רק כאשר יש את כל שלושת הרגליים - מתקבלת אותה ״הנקודה״ - נקודת איזון שאפשר לבסס עליה את החיים.

צפה בסרטון הקצר הזה, כדי לקבל הסבר מפורט על שלושת הנושאים האלה.


רשימת העונות של סדרת ״נקודה״
ניתן לרכוש כל עונה בנפרד, ללא רצף.הרבה יותר משתלם לרכוש את כל העונות בבת אחת!
מחיר של כל העונות יוצא 8,000 ₪, אם קונים אחת אחת
אבל אם תקנה הכל בבת אחת - תקבל את כולן ב-5,000 ₪.
לרכוש את כל העונות »
״ת׳אמת, היה לי ספק לגבי הנקודה - לצפות בסדרה הזאת או לא? היום האינטרנט מפוצץ במלא מידע חינמי. מה אלי שביט כבר יכול לספר ולחדש לי? מה הוא כבר יודע שאני לא יודע?

לקחתי סיכון והתחלתי לצפות בסדרה. אשתי ראתה שאני צופה במשהו מעניין והצטרפה אלי. בקיצור, בילינו יום שלם מול המסך. הלכנו לישון בשעה אחת בלילה.

לא הצלחתי להירדם כל הלילה מרוב המחשבות שהיו לי בראש אחרי הצפיה בסדרה. החלטתי לא להתעלל בעצמי, קמתי מהמיטה והלכתי למחשב כדי להמשיך לצפות בסדרה. אני בא לשם ורואה את אשתי בשעה 5 בבוקר יושבת מול המסך וצופה בסדרה בלעדיי :)

התחלנו לצפות בסדרה ביום חמישי בבוקר ובמשך שלוש ימים לא התנתקנו מהמחשב. אחרי סיום הצפיה הרגשתי שהראש שלי אנוס לכל המקומות האפשריים. ביום ראשון יצאתי לעבודה. הייתה לי הרגשה כאלו עברו לא שלושה ימים, אלא שלוש שנים.

החיים שלי התחלקו לשניים - לפני הנקודה ואחרי הנקודה. המצאיות השתנת סביבי. כל מה שעיצבן אותי שבועיים לפני - איבד את הבסיס השחור שלו. כל מה שיצר ריבים ביני לבין אשתי - עכשיו מעלה צחוק. הרצונות שלי התחילו להתגשם במהירויות לא הגיוניות - אני רק חושב על מה שאני רוצה ותוך שעות או ימים ספורים אני מקבל את זה.

מה זאת נקודה? אם להיות הכי ברור, אז זו דרך הכי קצרה לאושר אמיתי. זו סדרת חובה בכל בית. גם המבוגרים וגם הילדים צריכים לצפות בה. צריכים להראות את הסדרה הזאת בכל המוסדות הלימודיים וחברתיים.

אלי, חשפת לנו את סוד החיים! שאלוהים יברך אותך! תודה רבה מכל הלב! ממני ומאשתי״.

ירון ודנה הירש.

כמובן, אני יכול לספר במשך שעות על ה״נקודה״, אבל אני מבין שזה לא יישמע אובייקטיבי. לכן, עדיף שיספרו אלה ששקעו ב״נקודה״ ושינו לגמרי את החיים שלהם.


ניפגש בנקודה!
אלי שביט.