נקודה.
חנות המוצרים של אלי שביט

ניתן לרכוש כל מוצר בנפרד,
או את כל המוצרים ביחד


אם תרכוש את כל המוצמרים ביחד
תקבל אותם ב-5,000 ₪ בלבד!
שים לב! המוצרים לא כוללים יעוץ אישי!
לרכוש את כל המוצרים »

״ת׳אמת, היה לי ספק לגבי הנקודה - לצפות בסדרה הזאת או לא? היום האינטרנט מפוצץ במלא מידע חינמי. מה אלי שביט כבר יכול לספר ולחדש לי? מה הוא כבר יודע שאני לא יודע?

לקחתי סיכון והתחלתי לצפות בסדרה. אשתי ראתה שאני צופה במשהו מעניין והצטרפה אלי. בקיצור, בילינו יום שלם מול המסך. הלכנו לישון בשעה אחת בלילה.

לא הצלחתי להירדם כל הלילה מרוב המחשבות שהיו לי בראש אחרי הצפיה בסדרה. החלטתי לא להתעלל בעצמי, קמתי מהמיטה והלכתי למחשב כדי להמשיך לצפות בסדרה. אני בא לשם ורואה את אשתי בשעה 5 בבוקר יושבת מול המסך וצופה בסדרה בלעדיי :)

התחלנו לצפות בסדרה ביום חמישי בבוקר ובמשך שלוש ימים לא התנתקנו מהמחשב. אחרי סיום הצפיה הרגשתי שהראש שלי אנוס לכל המקומות האפשריים. ביום ראשון יצאתי לעבודה. הייתה לי הרגשה כאלו עברו לא שלושה ימים, אלא שלוש שנים.

החיים שלי התחלקו לשניים - לפני הנקודה ואחרי הנקודה. המצאיות השתנת סביבי. כל מה שעיצבן אותי שבועיים לפני - איבד את הבסיס השחור שלו. כל מה שיצר ריבים ביני לבין אשתי - עכשיו מעלה צחוק. הרצונות שלי התחילו להתגשם במהירויות לא הגיוניות - אני רק חושב על מה שאני רוצה ותוך שעות או ימים ספורים אני מקבל את זה.

מה זאת נקודה? אם להיות הכי ברור, אז זו דרך הכי קצרה לאושר אמיתי. זו סדרת חובה בכל בית. גם המבוגרים וגם הילדים צריכים לצפות בה. צריכים להראות את הסדרה הזאת בכל המוסדות הלימודיים וחברתיים.

אלי, חשפת לנו את סוד החיים! שאלוהים יברך אותך! תודה רבה מכל הלב! ממני ומאשתי״.

ירון ודנה הירש.

כמובן, אני יכול לספר במשך שעות על ה״נקודה״, אבל אני מבין שזה לא יישמע אובייקטיבי. לכן, עדיף שיספרו אלה ששקעו ב״נקודה״ ושינו לגמרי את החיים שלהם.


ניפגש בנקודה!
אלי שביט