״נקודה״ - זו סדרה לימודית על כסף, יחסים בין נשים וגברים וחוקי החיים.

למה דווקא שלושת הנושאים האלה ולמה כולם ביחד?

כי אתה לא יכול להית מאושר, אם יש לך אישה שאתה אוהב אותה, ילדים מדהימים, אבל אתה לא מסוגל לפרנס אותם. אתה לא יכול להיות מאושר, אם יש לך מלא כסף, אבל אף אחד לא שמח כאשר אתה חוזר הביתה. אתה לא יכול להיות מאושר, כאשר אתה עושה טוב לאנשים, אבל גם הם וגם החיים מחזירים לך מכות כואבות.

אי אפשר להפריד בין שלושת הנושאים האלה. הם כמו שלוש רגליים של חצובה - אם תוריד אפילו רגל אחת, הכל יפול. רק כאשר יש את כל שלושת הרגליים - יש את אותה נקודת איזון שאפשר לבסס עליה את החיים.

צפה בסרטון הקצר הזה, כדי לקבל הסבר מפורט על שלושת הנושאים האלה.


״נקודה״ - זה לא תאוריות יפות ומעודנות מהספרים. אני לא מאמין בשטויות מהסוג: ״תאמין בעצמך והכל יסתדר מעצמו״, ״בוא נחשוב בצורה פוזיטיבית״, ״בוא נרים ידיים למעלה ונצעק שאנחנו מאושרים״.

מבחינתי זה בולשיט ואיבוד זמן.

אני אדם מקורקע. אני צריך נוסחאות ברורות ופשוטות. נוסחאות שעובדות.

במשך 6 השנים האחרונות אני מחפש את הנוסחאות האלה, לומד, בוחן, עושה ניסויים על עצמי, על המשפחה שלי ועל הסטודנטים שלי.

מצאתי את הנוסחאות האלה. גם נוסחת כסף, גם נוסחת יחיסים מאוזנים בין גבר לאישה, גם נוסחת החיים.

בדיוק על הנוסחאות האלה אני מספר ב״נקודה״.


סדרת ״נקודה״ בנויה מרצף של עונות. כל עונה - זו הרצאה שמתמקדת באחד הנושאים - כסף, יחסים בין גברים לנשים, נוסחאות החיים.

כרגע יש בסדרה 10 עונות ועוד 15 עונות חדשות בדרך - חלק בעריכה, חלק בצילומים.

כאן תוכל לראות את הרשימה העדכנית של כל העונות הקיימות כרגע בסדרה »

מחיר של עונה אחת בסדרה - 500 ₪.

מיד לאחר הרכישה תקבל גישה לעונה הראשונה. אתה מתחיל עם העונה הראשונה ואם אהבת - אתה ממשיך לעונות הבאות. לא אהבת - לא ממשיך. במילים אחרות - אין שום התחייבויות מצידך לרכוש את כל הסדרה.

אני בטוח ב-100% באיכות התוכן שאני נותן, לכן לא מפחד שתברח ממני :) להיפך, אני חושב שתרצה להישאר איתנו עד סוף הסדרה!

טעימות מהעונה הראשונה

איך אתה מעניש את עצמך על ידי ״עונש עצמי״?במי תלויים 20% הנוספים של המשפחה?נוסחת ״קשה=לא נכון״


״ת׳אמת, היה לי ספק לגבי הנקודה - לצפות בסדרה הזאת או לא? היום האינטרנט מפוצץ במלא מידע חינמי. מה אלי שביט כבר יכול לספר ולחדש לי? מה הוא כבר יודע שאני לא יודע?

לקחתי סיכון והתחלתי לצפות בסדרה. אשתי ראתה שאני צופה במשהו מעניין והצטרפה אלי. בקיצור, בילינו יום שלם מול המסך. הלכנו לישון בשעה אחת בלילה.

לא הצלחתי להירדם כל הלילה מרוב המחשבות שהיו לי בראש אחרי הצפיה בסדרה. החלטתי לא להתעלל בעצמי, קמתי מהמיטה והלכתי למחשב כדי להמשיך לצפות בסדרה. אני בא לשם ורואה את אשתי בשעה 5 בבוקר יושבת מול המסך וצופה בסדרה בלעדיי :)

התחלנו לצפות בסדרה ביום חמישי בבוקר ובמשך שלוש ימים לא התנתקנו מהמחשב. אחרי סיום הצפיה הרגשתי שהראש שלי אנוס לכל המקומות האפשריים. ביום ראשון יצאתי לעבודה. הייתה לי הרגשה כאלו עברו לא שלושה ימים, אלא שלוש שנים.

החיים שלי התחלקו לשניים - לפני הנקודה ואחרי הנקודה. המצאיות השתנת סביבי. כל מה שעיצבן אותי שבועיים לפני - איבד את הבסיס השחור שלו. כל מה שיצר ריבים ביני לבין אשתי - עכשיו מעלה צחוק. הרצונות שלי התחילו להתגשם במהירויות לא הגיוניות - אני רק חושב על מה שאני רוצה ותוך שעות או ימים ספורים אני מקבל את זה.

מה זאת נקודה? אם להיות הכי ברור, אז זו דרך הכי קצרה לאושר אמיתי. זו סדרת חובה בכל בית. גם המבוגרים וגם הילדים צריכים לצפות בה. צריכים להראות את הסדרה הזאת בכל המוסדות הלימודיים וחברתיים.

אלי, חשפת לנו את סוד החיים! שאלוהים יברך אותך! תודה רבה מכל הלב! ממני ומאשתי״.

ירון ודנה הירש.


לרכוש
עונה ראשונה
ב-500 ₪

לרכוש 10 עונות ב-4,000 ₪ »
שלם על 8 עונות וקבל 2 במתנה!

ניפגש בנקודה!
אלי שביט.