מה אתה אומר, אלי?

יש מצבים כאשר ליזם אין זמן ללמוד בקורסים, אין רצון להקשיב להרצאות ארוכות, אין תקציב כדי לקנות יעוץ מלא שנמשך מספר חודשים ועולה עשרות אלפי דולרים. היזם עומד בפני החלטה חשובה וחייב עצה של מקצוען, במצב ספציפי, ברגע הנתון הזה, עכשיו.

יזם יקר, מהיום יש לך אפשרות כזו!

אתה לא חייב לקחת יעוץ מלא, אתה לא חייב לקנות קורסים והרצאות. אתה יכול פשוט לקבוע איתי שיחה, לשתף אותי במצב שלך ולשאול ״מה אתה אומר, אלי?״.

בשיחה אני נותן לך את העצה המקצועית שלי ואחרי זה אתה מחליט - אם העצה שלי הייתה שווה וקיבלת מענה, אז אתה משלם לי 350 דולר. אם לא הצלחתי לעזור לך - אתה לא משלם לי כלום. הוגן, נכון?

כן, אני כל כך בטוח ביכולות ובמקצועיות שלי שמוכן לעבוד בחינם, אם צריך :)

באיזה מצבים יתאים לך השירות? למשל, יש לך מספר רעיונות במה לעסוק ואתה לא יכול לבחור מה כדאי יותר. או יש לך כבר רעיון כלשהו, אבל אתה לא יודע ממה להתחיל אותו, כדי לבזבז פחות כסף על ניסויים וניסיונות. יש לך הצעה עסקית כלשהי, אבל אתה לא יודע מה לסכם עם שותף, כדי לא להפסיד את הזמן ואת הכסף. אתה מפרסם את העסק שלך, מביא לידים, אבל לא מבין למה הלקוחות לא סוגרים. הגעת לתקרת זכוכית, נגמר האוויר ולא ברור לך איך ממשיכים הלאה. בנית עמוד נחיתה, אבל משום מה הוא לא מביא מספיק המרות. וכו׳.

על אילו שאלות לא אוכל לתת תשובות? ״אלי, תעזור לי למצוא רעיון או כיוון״. ״אין לי מוטיבציה לעשות משהו, תעזור לי להתרומם נפשית״. ״אני חייב להרוויח דחוף, מיליון דולר בחודש, מאפס, כי רודפים אחריי משוק האפור״. עם שאלות כאלה נא לפנות לפסיכיאטר, בבקשה :)

איך לפנות אלי?

איך שנוח לך. אפשר בווצאפ, אפשר במסנג׳ר, אפשר במייל, אפשר להגיע אלי לכפר שביט, או אפשר לשלוח שאלה עם יונת דואר :)


אלי שביט - יזם, מנטור משקיע.
גידל 8000 יזמים, 215 מיליונרים.
ייסד את הישוב האקולוגי ״כפר שביט״.
www.ishavit.com