יעוץ עסקי אישייזם יקר, בחר את המסלול הכי מתאים לך וצור קשר בהודעה אישית.


סטארט-אפ.
היעוץ מיועד ליזמים שרוצים להקים סטארט-אפ או יזמים שכבר נמצאים בשלבי פיתוח MVP.

אעזור לך להקים סטארט-אפ ולהגיע לרווחים ראשונים, בלי שתצטרך למכור אחוזים למשקיע ובלי להוציא כסף על מתכנתים, מעצבים ותוכניות עסקיות. אחרי שתגיע לרווחים ראשונים - תוכל למכור את האחוזים שלך למשקיע במחיר הרבה יותר גבוה. אגב, ייתכן שאני בעצמי אהיה המשקיע הראשון בעסק שלך.

הכפלה.
היעוץ מיועד לבעלי עסקים שרוצים להכפיל את הרווחים מהעסק שלהם, מבלי להפוך להיות עבד של העסק.

להגדיל עסק - זה לא אומר לאפות יותר עוגות, לבנות יותר אתרים או לייצר יותר תכשיטים - כמו שבטעות חושבים בעלי עסקים רבים. סקייל-אפ נכון של העסק, זה כאשר העסק מרוויח יותר ואתה עובד פחות. אעזור לך להגדיל את הרווחים, מבלי שתהפוך להיות עבד של העסק שלך. במילים אחרות - פי 2 יותר כסף, פי 2 פחות עבודה.

מכת פטיש.
היעוץ מיועד לבעלי עסקים שמחפשים פתרון גאוני שיפתור להם את רוב הבעיות העסקיות במכה אחת.

בפעם הראשונה, כאשר אנחנו ניפגש - אלמד את העסק שלך מכל הכיוונים האפשריים. אחרי זה אני הולך לעבוד. לאחר 48 שעות אנחנו נפגשים שוב ואני נותן לך 2-3 רעיונות, מכות פטיש, שיפהכו את העסק שלך למכונת כסף. למה קוראים לזה מכות פטיש? כאן ההסבר »

ברגים.
היעוץ מיועד לבעלי עסקים שהתעייפו מלנהל את העסק שלהם ולעשות את הכל בעצמם.

אעזור לך למצוא ולהכשיר עוזר ואלמד אותך איך להפיל עליו 90% מהפעילות היומיומית שלך, כדי שהוא יביא לך תוצאות אפילו יותר טובות ממה שאתה מסוגל להביא. אעזור לך לבנות את המערכת כך, שלא תהיה תלוי בעובד - אם מחר מחרתיים הוא עושה לך פרצופים - תוך 24 שעות תוכל להחליף אותו בבורג אחר. כאשר תפנה לעצמך 90% מהזמן - תוכל להשיקע אותו בעסק אחר או בהגדלת פעילות עסקית, או בפעילויות שאתה כבר מזמן חולם עליהן.

אינפו-ביז.
היעוץ מיועד למומחים - יועצים, מלווים, מאמנים, מנטורים וכו׳, שרוצים למכור את הידע שלהם.

אם אתה מרגיש מבוזבז וכבר מזמן רוצה להרוויח באמצעות הידע והניסיון שלך, אעזור לך להפוך את המומחיות שלך לעסק עם רווח יציב של 15,000-50,000 ₪ בחודש, שתרוויח אותו באמצעות ליווי ללקוחות שלך, ותגיע לתוצאה הזאת בהשקעה של 10 שעות שבועיות בלבד. לפרטים נוספים: www.info-biz.co.il

הכנסה פאסיבית.
היעוץ מיועד לאנשים שכבר צברו הון ורוצים להפוך אותו להכנסה פאסיבית.

יצירת הכנסה פסיבית - זה קיר הכי קשה בדרך לחופש. נראה שעם כסף אפשר לעשות יותר כסף, אבל זאת אשליה. שרפתי קרוב ל-5 מיליון דולר, עד שלמדתי על בשרי את כל הטעויות האפשריות, אבל בסוף למדתי איך לבנות הכנסה פסיבית. אתה יכול לחסוך לעצמך את כל כאבי ראש וההפסדים האלה. אעזור לך לבחור כיוון הכי רווחי בשבילך, כדי שתוכל לבנות הכנסה פאסיבית במינימום מאמץ וכסף.


יזם יקר, על מנת להבין איך ובמה אני יכול לעזור לך - פנה אלי לפרטי. נקבע שיחה. נשוחח. בשיחה אבחן את העסק שלך, את המטרות שלך ורק אם אראה שאוכל לעזור - נדבר על פרטי הייעוץ או הליווי.

לידיעתך, השיחה הראשונה לא מחיבת לא אותי ולא אותך בכלום. היא לא עולה כסף.


שלח הודעה אישית »