10 לקוחות ראשונים
בתחום היעוץ והליווי

החלטת לעסוק בתחום הליווי הויעוץ? מזל טוב! זה תחום מאוד רווחי - עלות היוצר שואפת לאפס. אתה לא צריך מחסנים, עובדים, ציוד מיוחד. כל מה שאתה צריך - זה ידע וניסיון שלך, מחשב וטלפון. זהו.

אפשר לתת יעוץ וליווי בנושאי זוגיות, בריאות, הרזיה, תזונה, יעוץ להפחתת מס, לימוד שפות זרות, אימון אישי לריקוד, יוגה, אימוני כושר, יעוץ פיננסי למשפחות, יעוץ שינה לילדים, יעוץ סטיילינג ואפילו יעוץ לביטול חרדות - מגוון עצום של תחומים!

איך להיכנס לשוק? ממה להתחיל? איך להביא את הלקוחות הראשונים?טעות הכי גדולה שלך!

טעות הכי גדולה שאתה יכול לעשות - זה להתחיל לבנות קורסים, להקליט הרצאות, לערוך סרטונים, לבנות דפי נחיתה, לבנות קבוצות וקהילות, להשקיע כסף בפרסום ולבנות משפכים שיווקיים.

יגיע זמן ועוד תצטרך את כל הכלים האלה, אבל לא כרגע.

כרגע - כל זה כסף וזמן זרוקים לפח.


5 שלבים כדי להביא 10 לקוחות ראשונים לליווי שלך.

1. תגדיר את קהל היעד שלך. למשל, אם אתה מומחה באפיה ואתה רוצה לתת יעוץ עסקי לבעלי מאפיות, אז הקהל שלך בעלי מאפיות, באיזור המרכז, למשל.

2. מצא 3 קבוצות (בפייסבוק, באינסטגרם, בטלגרם) שבהם יש את קהל היעד שלך. אם אתה לא מצליח למצוא קבוצות כאלה או שאין לך מושג איפה לקחת אותם - כנראה שזה לא התחום שלך. בחר תחום אחר.

3. תתחיל להגיב בקבוצות ולענות לאנשים תשובות מקצועיות. למשל, אתה תזונאי. מצאת בקבוצה אדם שזקוק לעזרה. אתה עונה לו בפומבי: ״הנה לך 3 עצות שיעזרו לך לפתור את הבעיה״ ונותן את כל התוכן מהניסיון שלך איך לפתור את הבעיה. בסוף התגובה תזמין אותו לשיחה אישית. למשל: ״זה רק חלק קטן ממה שיכולתי לעזור. אם תרצה - בשמחה רבה נשוחח בפרטי ואז אוכל לעזור לך יותר״. שים לב! כרגע אתה לא מוכר כלום! רק מנסה להכיר כמה שיותר אנשים מתוך קהל היעד שלך ולשוחח איתם ללא שום כוונת רווח.

4. תגדיר את המוצר. אחרי ששוחחת עם 20-30 אנשים מתוך קהל היעד שלך - אתה כבר יודע מה הכאבים האמיתיים שלהם, על מה הם מוכנים לשלם כסף, במה אתה מסוגל לעזור להם. הגיע הזמן שתגדיר את המוצר שלך - מה אתה מוכר, למי ולאיזו תוצאה אתה יכול להביא את הלקוח. למשל, אם אתה תזונאי, אפשר להגדיר את המוצר כך: ״עוזר לרזות ב-5 קילו לנשים בגיל 35 פלוס״.

5. מכירת הליווי. תמשיך לשוחח עם אנשים מהקבוצות שמצאת, אבל הפעם, בסוף השיחה האישית תציע להם את הליווי שלך. מחיר לתהליך הליווי - עד 2000 ₪. זמן להשגת תוצאות - עד חודש. בסוף הליווי הלקוח חייב לקבל תוצאה ממשית ומדידה. נכון, 2000 ₪ - זה לא הרבה כסף, אבל הכסף - זה משני כרגע. קודם כל עליך ללמוד להביא את הלקוחות לתוצאות, אפילו שהן קטנות.

כיוון שאין לך ניסיון, רוב הסיכווים שלא את כל הלקוחות תוכל להביא לתוצאות. לכן, תמכור את הליווי שלך ל-15-20 אנשים ואז לפחות 10 מהם תוכל להביא לתוצאת ממשיות. את מי שלא הצלחת להביא לתוצאה - תחזיר לו את הכסף. שמור על השם שלך.


אל תגע אם אין לך תוצאות אישיות!

כמובן, כל זה אפשרי רק אם אתה באמת מכיר את התחום ויש לך תוצאות אישיות.

אם אתה רוצה להיות יועץ בריאות, אז הבריאות שלך צריכה להיות מצויינת. אם אתה רוצה להיות מאמן כושר, אז הגוף שלך צריך להיות בכושר. אם אתה רוצה להיות יועץ מכירות, אז אתה צריך להיות תותח מכירות.

רוב האנשים לא מבינים את זה - הם מתחילים ללמד את מה שהם לא עברו בעצמם. הם ״עוזרים״ לאנשים להיגמל מסיגריות, למרות שבחיים לא עישנו בעצמם. עוזרים לאנשים לטפל בזוגיות, למרות שהמשפחה של עצמם - הרוסה. מלמדים אנשים להרוויח מיליונים, למרות שבעצמם נוסעים באוטובוס ובחיים לא ראו איך נראת חבילה של 100,000 דולר.

הלקוחות לא טמבלים - הם מרגישים שלא עברת על בשרך את מה שאתה מנסה למכור להם.

לכן, אני ממליץ לך לעסוק בתחום היעוץ והליווי רק אם יש לך תוצאות אישיות!


ניפגש בקרוב!

תפעל לפי המתכון הפשוט הזה ואז ניפגש מיד אחרי שתגיע ל-10 הצלחות ראשונות - אקח אותך לרמה שבה תגיע לרווח של 30,000-50,000 ₪ בחודש בעבודה של 10 שעות שבועיות, ומיד אחרי זה לרמה של 1,000,000 ₪ תוך שנה.


לפרטים נוספים וקביעת שיחה אישית:

www.info-biz.co.ilקצת על עצמי: שמי אלי שביט.
משנת 2007 ועד היום עוזר לאנשים להקים עסקים, להגדיל רווחים ולבנות הכנסה יציבה מהעסק. גידלתי מעל ל-7,000 יזמים, 180 מיליונרים. חי ועובד מכפר פרטי שלי, כפר שביט, הפרוס על שטח של 20,000 מ״ר. נשוי עם 4 ילדים. אפשר לקרוא עלי בספר ״התנ׳ך של היזם״, באתר הפרטי, לעקוב אחריי בפייסבוק או בטלגרם.