אלי שביט. יעוץ אישי.

מאות אנשים דוחים את כל העיסקים שלהם וטסים אליו אלפי קילומטרים, כדי לקבל ממנו יעוץ עסקי אישי. איך כזה דבר ייתכן?! מי זה אלי שביט הזה ובשביל מה בכלל צריך את היעוץ שלו?


ניסית פעם להרכיב פאזל של 1,000 חתיכות? מאתגר, נכון?

עכשיו תאר לעצמך שאתה מרכיב את הפאזל הזה - יש לך את כל החלקים של הפאזל, יש לך זמן חופשי, אתה יודע איך לחבר את החלקים האלה ביחד, אבל אין לך תמונה סופית מה אתה מרכיב. מאתגר ברמות, נכון?..

רוב בעלי העסקים נמצאים בדיוק במצב הזה - הם מנסים להרכיב את העסק שלהם, בלי תמונה סופית, בלי להבין מה הם עושים, האם הם בכלל עושים את מה שצריך לעשות, ובלי שמץ של מושג האם הם הכלל בכיוון.

מה זה יעוץ עסקי של אלי שביט?

במילים פשוטות - אני לומד את העסק שלך ואחרי זה בונה ונותן לך את התמונה הזאת של הפאזל, תמונה שכל כך חסרה לך.

כמובן, יזם יקר, כעבור שנים והמון ניסיונות כושלים - אולי כן תצליח להרכיב את הפאזל שלך בעצמך.

אבל אתה באמת חושב שיש לך כל כך הרבה זמן לניסיונות האלה? אתה באמת חושב שתהיה צעיר לנצח? אתה באמת מוכן לבזבז מאות אלפי שקלים על כל הניסיונות הכושלים האלה?

היעוץ שלי חוסך לך מאות אלפי שקלים. היעוץ שלי חוסך לך שנים של חיפושים. זה משתלם מכל הבחינות.

נניח שאתה מרוויח היום 50,000 ₪ בחודש. אני בקלות יכול להביא אותך למצב שאתה מרוויח 200,000 ₪ בחודש. הכי חשוב שזה יכול לקרות תוך חודשים ספורים. לא אחרי שנים, אלא עכשיו!

לי - יש את הניסיון הזה, יש את הנוסחה של ההצלחה. עשיתי את זה לא פעם אחת עם מאות הלקוחות שלי.

כמובן, כמו שכתבתי, אתה יכול להרכיב את הפאזל שלך בעצמך. אבל אם אתה יודע שיש בעולם הזה מישהו שיכול לזרז את כל התהליכים ולחסוך לך זמן וכסף - האם תוכל לישן בשקט אחרי זה? :)..

בא אלי לקוח שהרוויח 600,000 ₪ בשנה. תוך פחות משנה הבאתי אותו למצב שהוא עושה קופה של 1,500,000 ₪. היהי שווה להשקיע ביעוץ? כמובן שהיה שווה.

היה לי לקוח שהרוויח 15,000 ₪ לחודש כאשר הוא בא אלי. היום הוא מרוויח 8,000,000 ₪ בשנה. היה שווה לו להגיע ליעוץ? היה שווה.

אחד הלקוחות שהיה אצלי ביעוץ, אמר: ״מה שבניתי במשך 13 שנים וביזבזתי עליו המון כסף ועצבים, אלי עשה תוך יומיים. חבל לי על כל 13 שנים האלה״.

אנחנו בצחוק אומרים שאני יוצר לאנשים בעיות :)

תראה אילו בעיות יצרתי לאנשים!
אולי בכלל כדאי לך להיזהר ממני? :)


אתה בטח מכיר או לפחות שמעת על חברת ווינפלואנס שאותה מנהלים ארז בניסטי, גילעד פולק, אורית נחתומי. כאשר הם באו ליעוץ הראשון של אלי, הם עשו 15,000 ₪ בחודש. כולם ביחד. היום הם עושים מעל ל-8,000,000 ₪ בשנה. כן, קראת נכון - 8 מילון ₪! וזה יצר להם בעיה רצינית - הם לא יודעים איפה לאכסן את הכסף!

אלי שביט, ארז בניסטי, גילעד פולק, אורית נחתומי

בא ליעוץ של אלי חיים כהן. הוא היה בחור צנוע, מתקין מזגנים באופן עצמאי, עובד מהבוקר ועד שעות מאוחרות של הלילה. לאחר היעוץ עם אלי הוא הקים מספר צוותים ושם מעליהם מנכ״ל שמנהל את כל העבודות. היום, חיים נמצא במצוקה נפשית קשה - הוא מתעורר מוקדם בבוקר ולא יודע במה להעסיק את עצמו! את רוב היום שלו הוא מבלה בספא. החיים שלו ממש קשים ומשעממים!

אלי שביט, חיים כהן

איציק לוין בא להתארח אצל אלי שביט, טעם את הלחם שלו שהוא אופה ב-״כפר שביט״ ומחוסר ברירה נאלץ לפתוח בארץ מאפייה פרטית שמציירת את הלחם הזה! היום מאות אנשים בארץ אוכלים את הלחם הזה ואיציק סובל מעבודה יומיומית וקשה!

אלי שביט איציק לוין

למד אצל אלי בחור בשם איתם ישראלי. הוא בא לאלי ואמר לו: ״אלי, אני עיוור, לכן אין סיכוי שאצליח להקים עסק״. אלי ענה לו: ״לאנשים יש המון תירוצים כדי לא לעשות כלום. לך - יש תירוץ הכי טוב - אתה עיוור. אז לך הביתה ותסבול כל החיים או שתספיק לבכות ותקים עסק״. היום, איתם סובל קשות - מרוויח מהעסק שלו 3,000 ₪ לשעה, מפליג על יאכטות, מרביץ נסיעות על טרקטורונים ומטייל בעולם. לא מזמן איתם התחתן והביא ילד. מסכן הבחור, היה יכול לחיות לעצמו בשקט, אבל לא - אלי הרס לו את החיים והוא נאלץ עכשיו לטייל ולגדל ילד!

אלי שביט, איתם ישראלי

יהודית אוביץ הייתה מורה מצויינת ועבדה בבית ספר. לאחר שהיא הכירה את אלי שביט, נוצרו לה המון בעיות - היא התפטרה מבית ספר, הקימה עסק והיום מלמדת אלפי אנשים לדבר ב-5 שפות שונות. הבעיה הרצינית שיהודית מנסה לפתור היום - מאיפה להעביר את הוובינרים שלה - מאיטלה, מצרפת או ממרכז מנהטן בניו יורק? צוות המכירות שלה לא מספיק לענות לכל הלקוחות שפונים אליה כל יום ורודפים אחריה כדי לשלם לה כסף. מסכנה הבחורה!

אלי שביט, יהודית אוביץ

אבל הבעיות הכי רציניות נוצרו ליהודית כאשר היא הכירה במועדן של אלי שביט בחור בשם אביעד יצחק והתחתנה איתו. אבעד היה שקוע בחובות והיה בתהליך של פשיטת רגל. כאשר אביעד בא ליעוץ של אלי, אלי לקח ממנו טלפון, דרכון וכסף, שלח אותו לעיר במונית שירות ואמר: ״לך, תשיר שירים, תבקש נדבות, אבל אל תחזור בלי כסף״. מרוב הפחד אביעד חזר גם עם כסף וגם עם שקית מלאה של אוכל. היום, לאחר שנתיים אביעד עושה 150,000 ₪ בחודש!לומד אצל אלי שביט בחור בשם אליהו ארנד. לפני מספר שנים לא היה לו כסף לאוטובוס והוא היה שקוע בחובות. היום אליהו נוסע במרצדס קבריאולט פרטית, נתקע במשך חודשים בחו״ל ויש לו בעיה רצינית: הוא לא יודע עם איזה בחורה, מתוך 8 בחורות שמחכות לו בתור, לצאת לדייט היום בערב.

אלי שביט, אליהו ארנד

בחור צנוע וחמוד, בן לוי, עבד בתור שליח פיצה. בן היה בחור שקט ולא הפריע לאף אחד. אחרי שהוא נפל למלכודת של אלי שביט, הוא הקים עסק ובנה מערכת ניהול מכירות לחברות סלולר. היום רוב החברות הגדולות בארץ משתמשות בתוכנה שלו ומשלמות לו כל חודש כסף. מה עושה בן? סובל, כמובן, מחוסר מעש! הכסף נכנס לחשבון באופן קבוע והוא לא יודע בשביל מה עוד צריך להתאמץ?!

אלי שביט, בן לוי

דודו נחום - בחור זהב, ניהל עסק קטן ומצויין והיה יכול להמשיך לנהל אותו עוד שנים רבות. אבל לאחר שאלי איים עליו עם אקדח - דודו מכר את העסק שלו ובנה עסק חדש, גדול יותר. אחרי זמן מה אלי שוב איים עליו ודודו שוב נאלץ למכור את העסק שלו, תמורת כסף עוד יותר גדול. עכשיו דודו שוב בונה עסק חדש - הרבה יותר גדול מהעסקים הקודמים שלו. אפשר רק לרחם עליו, כי מחוסר ברירה דודו הפך להיות קופירייטר מספר אחד בארץ וסובל מהלקוחות שפונים אליו בלי סוף.

אלי שביט, דודו נחום

אלי יצחק בא לאלי שביט כדי לקבל יעוץ ולהביא לעצמו לקוחות חדשים. אלי יצחק מטפל ומרפא אנשים מפחדים והתקפות של חרדות. לאחר מספר שינויים בעמוד הנחיתה ושינוי בגישה העסקית, אלי יצחק נאלץ לעצור את הפרסום, כי כמות הלקוחות שהתחילו לפנות אליו עברה כל גבול הגיוני! לא נשאר לו זמן לצאת עם בחורות! ממש, אבל ממש בעיה ריצינית!

אלי שביט אלי יצחק

צביקה ובת-שבע קריסטל מנהלים רשת של גלידריות (גלידה פנגוין) ומוכרים גלידה עם שם הכי ותיק בארץ, מאז 1951. הם פנו לאלי בתקווה לשפר את העסק שלהם, אבל אלי נתן להם רעיון ששיבש לאנשים האלה ת׳חיים! כדי לעמוד בקצב הם חייבים עכשיו לייצר טונות של גלידות בכל חודש!


בחורה חמודה ברמות, אלינוי קיסלוב, עוסקת בטיולים מאורגנים לאנשים שרוצים לראות ציורים על קירות של תל-אביב - גרפיטיול. היא באה לאלי כדי שהוא יעזור לה עם העסק הנוכחי שלה. אבל אלי עיקם לה ת׳ראש והיום היא ממוקדת בעסק החדש שלה ונהנית ממנו כיפליים.


דניס ואליזבט שמואל הכירו את אלי שביט במקרה. לפני שהכירו אותו הם ניהלו עסק מצויין באמזון. לאחר מספר פגישות עם אלי הם בנו ומנהלים 5 עסקים במקבל! אחד מהעסקים שלהם - זה מפעל ליצירת בורקסים שמייצר בורקסים ברמה שלא קיימת בשום מקום בעולם! הלקוחות שלהם לא יכולים להפסיק לאכול את הבורקסים ומאוד סובלים מכך!

אלי שביט דניס אליזבט שמואל

צבי קרינסקי ניהל חנות מחשבים קטנה וחמודה. יום בהיר אחד הוא פנה לאלי כדי ללמוד ממנו להיות מפיק ויוצר של מוצרי מידע. במשך שנה אלי התעלל בצבי - הרביץ ובעט בו, לא נתן לו לישון לילות, עד שצבי הפך למקצוען שמסוגל להפוך כל מומחה מסכן לכוכב, תוך מספר חודשים.

אלי שביט צבי קרינסקי
יזם יקר, אם גם אתה מחפש בעיות - קח את היעוץ של אלי שביט :)

תשובות לשאלות פופולאריות

יש מלא יועצים בשוק! אז למה דווקא אתה?

כי אני לא מדבר על ״הצלחה מוצלחת״, כי אין לי חובות וכי אני ולא נוסע באוטובוסים.

תסתכל היטב איך חיים ״יועצים עסקיים״ ועל מה הם נוסעים. בדרך כלל הם גרים בדירה שכורה ונוסעים ברכבת או במאזדה 3.

במה אני נוסע? בלקסוס LX570 שעולה כמו דירה בת 3 חדרים.

איפה אני חי? ביער פרטי שפרוס על שטח של 20,000 מ״ר.

לא כתבתי את זה כדי להשוויץ. כתבתי את זה כי הסנדרל לא יכול להיות יחף. יועץ עסקי לא יכול להיות עני. נקודה. יועץ עסקי חייב לחיות טוב. אין חוכמות.

מלבד העובדה שאני חי טוב והוכחתי בתוצאות שאני יודע איך להרוויח, אני גם יודע ללמד ולהביא אנשים לתוצאות האלה - גידלתי אלפי יזמים שחיים מצויין. מאוד קשה להתווכח עם העובדות האלה.
כמה זמן נמשך היעוץ?

אני לא מוכר את הזמן שלי, כמו יועצים אחרים שחולבים אותך, עד שיש לך כסף. אני מוכר תוצאות.

הסלוגן שלי - מקסימום תוצאות במינימום זמן ומאמץ.

אין לי זמן לשטויות ודיבורי סרק. אני לא מעמיס עליך טונות של מידע.

אני מתמקד בעיקר. תוכנית קצרה שמביאה לתוצאות. אבהיר: תוכנית כמה שיותר קצרה שמביאה לתוצאות כמה שיותר גדולות.

לכן, באינטרסים שלי שאביא אותך לתוצאות כמה שיותר מהר ולא סתם למרוח אותך ואת הזמן שלנו ביחד.
האם אצטרך להשקיע בפרסום, קניית ציוד חדש וכו׳?

אני לא רוצה שתשרוף את הכסף שלך על פרסום, קניית ציוד ובניית אתרים מיותרים.

בוודאות של 100% אני יכול לסחוט 100-200% רווחים נוספים מהעסק שלך, מהמשאבים שכבר קיימים אצלך בעסק, מבלי להשקיע סכומים מטורפים בפרסום או שיווק.

אתה תופתע כמה קל להגדיל את הרוויח, כאשר יודעים את הדרך.

יש כאלה שעזרתי להם ״בסך הכל״ להכפיל את הרווחים שלהם, אבל יש גם כאלה שעזרתי להם להגדיל את הרווח פי 80! פי 80!

אני מבין שכרגע זה נראה לך כמו נונסנס ואשליה, אבל קשה להתווכח עם עובדות.
האם יש התחייבות שארוויח יותר?

אם תבצע את התוכנית שתקבל ממני - תרוויח. אפילו הרבה יותר ממה שנתכנן.

לא תבצע - לא תרוויח. אין קסמים. אני לא הולך לבצע את התוכנית במקומך.

דבר אחד שאני יכול להתחייב לו, שאם לקחתי אותך ליעוץ - אז אביא אותך לתוצאה.

יש עורכי דין שהם אף עם לא מפסידים בבתי משפט.

איך הם עושים זאת? פשוט מאוד - הם לא לוקחים קייסים שהם לא יכולים לנצח בהם ב-100%.

גם אני לא לוקח ליעוץ אנשים שאני לא בטוח בהצלחה שלהם ובכך שאוכל להביא אותם לתוצאה.

אז אם כבר לקחתי אותך ליעוץ - זה אומר שאביא אותך לתוצאה. אם צריך - גם עם נבוטים.
למי מיועד היעוץ - ליזמים מתחילים או לבעלי עסקים?

אני מעדיף לעבוד עם בעלי עסקים שכבר יש להם עסק - הם כבר בעניינים והרבה יותר קל להביא אותם לתוצאות.

אבל, מדי פעם, אם אני רואה שבן אדם שפוי ויכול להצליח - אני כן יכול לקחת אותו ליעוץ, גם אם עדיין אין לו עסק.

למשל, היהי לי בחור שבא אלי בלי רעיון ובלי עסק ותוך חודשיים גם עזרתי לו לבנות עסק וגם הבאתי אותו למצב שהוא הרוויח 30,000 ₪ בחודש.
כמה עולה היעוץ?

מחיר היעוץ מתחיל ב-25,000 דולר ויכול להגיע ל-80,000 דולר.

המחיר תלוי במורכבות העסק שלך ושל התהליך שנצטרך לעבור ביחד.

אם זה יקר לך ואתה מחפש משהו זול יותר - יש אפשרות של פגישת יעוץ קצרה של 3-4 שעות. מחיר הפגישה 5,000 דולר.

כמובן, אין כאן שום הבטחות של תוצאות ובניית תוכניות פעולה. רק פגישה אישית ותשובות על כל השאלות שלך. יש אנשים שפגישה כזאת מספקת אותם לגמרי.
איפה עובר היעוץ?

זאת לא פגישה בסקייפ או בטלפון. זאת פגישה אישית. רק כך אפשר לקבל תוצאה מירבית.

הפגישה תתקיים אצלי, בכפר שביט.

הכפר נמצא בגאורגיה, זה שעתיים ורבע של טיסה מישראל. לא כזה נורא.

הטיסה עליך, לינה ופינוקים - עלי. אתה תישאר אצלי במלון. כאן תוכל לראות איך נראה המלון ».

בדרך כלל אני צריך לא יותר מיומיים, כדי לבנות לך תוכנית פעולה. אחר היומיים האלה אני כמובן ממשיך איתך במהלך כל הדרך, עד שאתה מיישם את התוכנית ומגיע לתואצה שנקבע אותה.

אגב, אם היעוץ דורש שאגיע לארץ ואלמד את העסק שלך שם, על המקום - גם זה אפשרי, אך בתוספת תשלום.
איך ליצור איתי קשר?

את מספר הנייד שלי אני נותן רק לאנשים שהזמינו אצלי יעוץ, כי רק להם מותר לשגע אותי :)

בינתיים, צור איתי בבקשה קשר דרך הודעה פרטית בפייסבוק או דרך צור קשר של האתר.

אבל יש דרך מאתגרת יותר - תשוחח עם אחד הלקוחות שלי (לא חסרים, בלי עין הרע) ותבקש מהם שיקשרו אותך אלי ושיתנו לי המלצה עליך. אם זו משימה מאתגרת וקשה מדי בשבילך - כנראה שלא עברת מסנן ראשוני של הרצינות ובספק אם אוכל לעזור לך.
קצר ולעניין.

לאלה מכם שממהרים ורוצים קצר ולעניין:

מחיר היעוץ: החל מ-25,000 דולר.

פורמט: פגישה אישית.

משך היעוץ: עד שנגיע לתוצאה.

אגב, לפני שאנחנו משוחחים, מאוד מאוד מאוד ממליץ לך לקרוא את הספר שלי ״התנ׳ך של היזם. 77 מפתחות סודיים להצלחה״. הוא לא עולה לך כסף ויש שם המון תובנות שיכולות לעזור לך באופן מיידי, עוד לפני שאנחנו נפגשים או משוחחים!
תצליח!