אם אתה יועץ עסקי, יועץ בזוגיות, מאמן כושר, קופירייטר, פסיכולוג, מומחה באסטרולוגיה, תטא-הילינג או כל מומחה אחר שמרגיש מבוזבז וכבר מזמן רוצה להרוויח באמצעות הידע והניסיון שלך...

אני יכול לעזור לך להפוך את המומחיות שלך לעסק עם רווח יציב של 15,000-50,000 ₪ בחודש, שתרוויח אותו באמצעות ליווי ללקוחות שלך, ותגיע לתוצאה הזאת בהשקעה של 10 שעות שבועיות בלבד!


שלח הודעה במסנג׳ר »


כדי להגיע לתוצאה הזו, צריך 3 תנאיים בלבד:

תנאי 1. אתה חייב להיות מומחה בתחום שלך. אתה חייב שיהיו לך תוצאות ושתהיה מסוגל להביא את הלקוחות שלך לתוצאות דומות לשלך.

היום השוק מלא ב״מנטורים״ שמלמדים איך להרוויח כסף, אבל בעצמם לא ראו איך נראית חבילה של 100,000 דולר, השוק מלא ב״גורואים״ שמלמדים איך לעשות שלום בית, אבל לעצמם אין משפחה. לכאלה חכמולוגים - לא אוכל לעזור!

אחדד את הנקודה החשובה הזאת שוב: אם קראת ספר וחצי על עסקים ואתה כבר מחשיב את עצמך בתור מומחה לעסקים - לא אוכל לעזור לך! לדעת בתאוריה איך לצייר ולהיות צייר עם תוצאות - זה שני דברים שונים. לדעת בתאוריה איך להרוויח מיליון דולר ולהיות מיליונר - זה שני דברים שונים.

תנאי 2. אתה חייב לאהוב את התחום שלך. העיניים שלך צריכות לזהור כאשר אתה מדבר על זה. אם אתה עושה את זה רק כדי להרוויח כסף, אבל בפועל זה מגעיל ודוחה אותך - לא אוכל לעזור לך.

תנאי 3. אתה חייב לסמוך עלי ולפעול בדיוק לפי המתכון שאתן לך. להרוויח 50,000 ₪ בחודש - זאת משימה קלה וטכנית לחלוטין. אין שם הרבה על מה לחשוב. צריך פשוט לפעול לפי השיטה ואתה מגיע לתוצאה. אבל אם אתה לא סומך עלי ומתכוון לשנות, לשפר, לתקן את המתכון שתקבל ממני - עדיף שבכלל לא נתחיל. חבל על הזמן של שנינו.

קצת על עצמי: שמי אלי שביט.
חי ועובד מכפר פרטי שלי, כפר שביט, הפרוס על שטח של 20,000 מ״ר. משנת 2007 ועד היום עוזר לאנשים להקים עסקים, להגדיל רווחים ולבנות הכנסה יציבה מהעסק. גידלתי מעל ל-6,000 יזמים, מתוכם 130 מיליונרים. נשוי עם 4 ילדים. אם תרצה, אפשר לקרוא עלי בספר ״התנ׳ך של היזם״, באתר הפרטי או בפייסבוק.
אגב, אם יש לך ספקות בכך שאוכל לעזור לך - אתה צודק ב-100%! תראה אילו בעיות וצרות יצרתי לאנשים שבאו אלי ליעוץ »

אם אתה רוצה להתחיל להרוויח 15,000-50,000 ₪ בחודש מהמומחיות שלך, שלח לי הודעה פרטית במסנג׳ר, נקבע שיחה קצרה של 20 דקות ונבדוק האם אוכל לעזור לך, ובמידה וכן - נקבע באילו תנאיים נעבוד על העסק שלך ולאיזו תוצאה אוכל להביא אותך.

שלח הודעה במסנג׳ר »