איך לכתוב טקסט פרסומי
שיאלץ את הלקוח שלך לעשות את מה שאתה רוצה?

עיוור אחד קיבץ נדבות. על השלט שלו היה כתוב: "אני עיוור, עזרו לי בבקשה!"

אדם אחד עבר לידו ונעצר. הוא הסתכל על המסכן שבקערה שלו היו רק מספר מטבעות. הוא זרק לקערה שלו עוד 2 מטבעות וללא רשות שלו כתב מילים חדשות על השלט שלו. הוא השאיר לו את השלט והלך לדרכו.

בצהריים הוא חזר וראה שהקערה מלאה במטבעות ואפילו שטרות מכל הסוגים! העיוור זיהה אותו לפי הצעדים ושאל האם זה אותו האדם ששינה לא את הכיתוב על השלט. הוא ביקש ממנו לדעת מה בדיוק הוא כתב על השלט.


האדם ענה לו: "כתבתי את האמת. פשוט במילים אחרות". הוא חייך והלך. על השלט היה כתוב: "עכשיו אביב, אבל אני לא יכול לראות אותו".
אותו הדבר גם בעסקים – טקסט מקצועי ואפילו משפט אחד (שנראה פשוט ממבט הראשון), יכול להעלות את המכירות בצורה דרמטית. וזה בדיוק מה שעושה הקופירייטר – הוא לוקח מוצר רגיל (ברוב המקרים אפילו מוצר מת) והופך אותו ללהיט ע"י הטקסט הפרסומי שלו. במילים פשוטות – קופירייטר זה אחד שיודע למכור באמצעות הטקסט.

רוב האנשים חושבים שאפשר לכתוב טקסט פרסומי בקלי קלות. מה שיוצא להם בסוף - זה אוסף מילים עלוב שפשוט לא מצליח להצית אצל הקוראים שום רצון...

זה פשוט לא מספיק לכתוב באותיות גדולות "המוצר שלנו – הכי טוב!"

צריך לבנות את הטקסט כך, שהקורא ילחץ על כפתור "להזמין"!
איך לבנות טקסט פרסומי שמביא תוצאות?


כדי לכתוב טקסט פרסומי חזק, צריך ללמוד קופירייטינג.

זה לא כל כך קשה – בסך הכל השקעה חד פעמית בקורס שעולה 27,000 ₪ ושנה של לימודים שבועיים :) יש מקומות טובים בארץ, אני יכול להמליץ לך :)

טוב, טוב, לא צריך לזרוק עלי עגבניות ולצעוק לי באוזן... הבנתי אותך! אתה צריך משהו יותר מהיר וזול.

בבקשה, הנה לך עוד דרך – תפנה לקופירייטר מקצועי (גם זה לא חסר בארץ) והזמן אצלו את הטקסט הפרסומי. עמוד פרסומי אחד יכול לעלות בין 2,000 ל-20,000 שקל לא כולל מע"מ .

אבל זה גרושים יחסית למה שקורה אחר כך - אתה כל הזמן תצטרך לעדכן את המודעה, לשנות את הניסוחים ולכתוב מודעות חדשות, וזה אומר ש... אתה תלוי בקופירייטר שלך עד סוף ימיך... כך שאולי האפשרות הראשונה יוצאת לך בסופו של דבר יותר אטרקטיבית וזולה :)

אז מה עושים?! מצד אחד יזם מתחיל פשוט לא יכול להרשות לעצמו להוציא סכומים כאלו בתחילת דרכו – לא לקורסים ולא לקופירייטרים. מצד שני – אם הטקסטים הפרסומיים שלך יהיו חלשים ולא יביאו תוצאות, אז כל הכסף שתשקיע בפרסום ושיווק יילך לשווא...


תלמד קופירייטינג תוך שעתיים ותתחיל למכור!

למדתי את הקופירייטינג אצל המומחים הכי טובים – הלקוחות שלי :) המכתבים הפרסומיים שלי מגיעים ליותר מ-500,000 מנויים! כ-3% עושים קניות במיידית, לאחר קריאת המכתב. במילים אחרות, אם המחיר הממוצע של המוצר אותו אני מפרסם, הינו 10 ₪, אז על כל שליחת מייל אני מרוויח בערך 150,000 ₪! זה אומר שגם אתה תוכל להשיג את אותם התוצאות!


מה שתלמד בהרצאה זו - לא מלמדים בקורסים ובמכללות! המידע שתגלה כאן חושפת את כל האמת על כתיבת הטקסטים הפרסומיים והרבה קופירייטרים היו משלמים עשרות אלפי שקלים כדי שאוריד את המדריך הזה מהאתר! הם פשוט עלולים לאבד את העסק שלהם, מהסיבה שכבר אף אחד לא יצטרך את השירותים שלהם!צור את טקסט הפרסומי למוצר שלך, תוך שעתיים!

מיד לאחר ההצטרפות תקבל גישה להרצאה שנמשכת כשעתיים, וזה אומר שבעוד שעתיים מעכשיו אתה תיצור את הטקסט הפרסומי שלך ברמה המקצועית ביותר!

ההרצאה מועברת בשפה כל כך פשוטה וברורה שצריך להיות באמת אידיוט כדי לא ליצור טקסטים פרסומיים קטלניים תוך חצי שעה, אפילו אם עד היום לא כתבת אפילו משפט פרסומי אחד!

אל תגיד אחר כך שלא הזהרתי אותך! לפני שאתה הולך לפרסם את האתר שלך, להדפיס את הפליירים או עלונים, לשלוח תפוצות מייל לרשימת הנמענים – בדוק את הפרסומת שלך שהיא באמת תעבוד ולא סתם תזרוק את הכסף לפח!

500 ₪
רכישה באשראי