גברים ונשים
המלחמה שלא נגמרת...

אין משפחה בלי ריבים. מי שאומר שבמשפחה שלו אין ריב - הוא שקרן. ריבים - זה חלק מהחיים המשותפים. הכנתי לכם כאן מתכונים עסיסיים איך לריב בצורה נכונה - לא להרוג אחד את השני, אלא להפוך את הריב לתהליך מהנה :) תתכוננו להמון צחוקים ותובנות עמוקות שמחלחלות דרך חיוך :)


אני לא אוהב כאשר משווים נשים וגברים - מי טוב יותר ומי פחות טוב, מי חזק יותר ומי פחות. להשוות בין גברים לנשים זה כמו להשוות יד ימנית ושמאלית, במיוחד כאשר מנגנים על גיטרה. יד ימנית מאוד מפותחת, רצה על מיתרים, אבל בלי יד שמאלית היא חסרת משמעות. אותו הדבר עם יד שמאלית - לוקחת אקורדים מאוד יפים, אבל בלי יד ימנית בכלל לא ישמעו מה היא מנגנת. רק כאשר הם מנגנים ביחד - נוצרת המנגינה.

אני לא אוהב כאשר נשים או גברים מתחתנים בלי להבין בשביל מה הם מתחתנים. אם גבר צריך אישה רק כדי שהיא תכין אוכל, תכבס גרביים שלו ותיתן לו במיטה - חבל על הזמן. כל זה אפשר לקנות היום ממש בזול ובלי תופעות לווי בסגנון: ״היום כואב לי ראש, אז לא יהיה סקס״. אותו הדבר אצל נשים - בשביל מה אישה מתחתנת עם גבר, אם היא יכולה להרוויח הרבה יותר ממנו, יכולה לפתור בעצמה את רוב הבעיות ואפילו את הילדים היא יכולה לעשות בלי גבר?

אני לא אוהב כאשר אומרים שאישה שייכת לגבר. אני לא חושב שזה נורמלי, כאשר עושים מאישה דבר, חפץ שחייב להיות משוייך לגבר כמו נספח. אולי זה היה נכון לפני מאות שנים, אבל זה היה ונגמר. להחזיר את מה שהיה, זה כמו להחזיר משכת שיניים בחזרה לשפופרת - קל להוציא, אבל כמעט בלתי אפשרי להחזיר.


אני מציע לצפות בתוכן הזה לנשים וגברים בגיל 30 פלוס.

יש 3 גלאי התבגרות:

1. בנערות הכל מלא ברומנטיקה עם המון ״ביטחון עצמי״: ״אני אישה מבוגרת! כבר ראיתי את הכל, כבר מכירה את הכל, אני בת 17!״

2. אחרי זה היא נכווית ועד גיל 30 היא שונאת את כל הגברים: ״אמא שלי צדקה - כל הגברים האלה מניאקים ונוולות!״.

3. רק אחרי גיל 30 היא מתחילה להבין איך להסתדר עם גברים: ״לא כל הגברים מניאקים ובכל מניאק אפשר למצוא טיפת גבר״.

אחרי גיל 30 נשים נהיות הרבה יותר חכמות - הרבה יותר נעים וכיף איתם :)

אותו הדבר לגבי גברים: בנערות הכל אצלם מלא ברומנטיות, אחרי זה הם מקבלים כוויה וחושבים שכל הנשים בעולם הן זונות. רק לקראת גיל 30 הם מתחילים להבין שאישה זה לא רק גוף וסלט.

בקיצור, אני לא מגביל, אבל אם יש לך ניסיון של החיים - תוכל להבין את התוכן של ההרצאה הרבה יותר טוב.


אם אתם לא סובלים אחד את השני - אז התוכן שלי יעזור לכם להיפרד, בלי להרוג אחד את השני :) אין טעם לשקם את מה שכבר נשבר, אין טעם להחיות סוס מת. אני ממש לא מתכוון לעזור לכם להציל משפחה שכבר מתה. להיפך, אני אעזור לכם לסיים אותה כמה שיותר מהר, כדי שלא תתעללו אחד בשני ושלא תגדלו ילדים שלכם ביחסים מלאים בשקרים.

אבל אם אתם בינתיים מסוגלים לסבול אחד את שני ורוצים להמשיך להיות ביחד - אני רוצה לעזור לכם להבין אחד את השני ולא להרוס את מה שנשאר. אני נגד מלחמה. אני לא מעוניין להאשים גברים. אני לא מעוניין להאשים נשים. אני רוצה לשתלמדו להבין אחד את השני ואז יהיו לכם הרבה פחות קונפליקטים והכי חשוב - הקונפליקטים האלה לא יהפכו למלחמה.

הבעיה של כל מלחמה שהיא מסתיימת באחד מ-3 הדרכים:

הוא ניצח וחי עם עבד, או שהיא ניצחה וחיה עם סמרטוט או שהם נפרדו ומחפשים לעצמם קורבן חדש.

הם אומרים: ״אנחנו נתחיל הכל מדף חדש!״. כמובן, אפשר להתגרש, להחליף בעלים ונשים ולפתוח דף חדש, אבל אם לא שיניתם את הכתב, אז ״בדף החדש״ תעשו את אותם הטעויות שעשיתם בדף הקודם. זה בדיוק במה שאני רוצה לעזור לכם - להבין ולתקן.


תגובה הכי טובה שקיבלתי אי פעם על יחסי גברים ונשים, הייתה מאישה שראתה את ההרצאה שלי:

״במקרה נכנסתי לאתר שלך. אהבתי את הטקסטים והתחברתי אליהם.

לא היה לי מושג מי זה אלי שביט, אבל קניתי את ההרצאה על נשים וגברים. צפיתי בה, התחלתי ליישם ולנסות על בעלי.

הוא אמר לי - השתנת ואני מאוד אוהב את השינוי הזה!

הריב הקבוע שלנו בפסח הסתיים בלי שהתחיל.

זה מדהים לראות איך הידע שלך עובד בפועל! לא ציפיתי לכזו תוצאה!

אלי, צריך לתת לך פרס נובל על איך שהסברת אותנו, את הנשים ואיך שהסברת איך לצאת מריבים!

תודה רבה לך על הכל! הצלת לי את המשפחה!״

מיד לאחר הרכישה תקבל גישה מלאה להרצאה הכי מרתקת של ״נקודה״.

מומלץ לצפות יחד עם בן/בת זוג!

צפו ביחד וגלו איך לבנות משפחה במלי להרוג אחד את השני! זה אפשרי :)

ניפגש בנקודה!
1500 ₪
רכישה באשראי