יעוץ עסקי אישייזם יקר, בחר את המסלול הכי מתאים לך וצור קשר בהודעה אישית.


פי 2 יותר.
להכפיל את הרווחים, מבלי להפוך להיות עבד של העסק!

להגדיל עסק - זה לא אומר לאפות יותר עוגות, לבנות יותר אתרים או לייצר יותר תכשיטים - כמו שבטעות חושבים בעלי עסקים רבים. סקייל-אפ נכון של העסק, זה כאשר העסק מרוויח יותר ואתה עובד פחות. אעזור לך להגדיל את הרווחים, מבלי שתהפוך להיות עבד של העסק שלך. במילים אחרות - פי 2 יותר כסף, פי 2 פחות עבודה.

אינפו-ביז.
תהפוך את הידע ואת הניסיון שלך להכנסה יציבה!

אתה יועץ עסקי, יועץ בזוגיות, מאמן כושר, פסיכולוג, מומחה בנומרולוגיה או תזונה? אעזור לך להפוך את המומחיות שלך לעסק עם רווח יציב של 50,000 ₪ בחודש, שתרוויח אותו באמצעות ליווי ללקוחות שלך. תוכל להגיע לתוצאה הזאת בהשקעה של 10 שעות שבועיות בלבד. לפרטים מלאים »

סטארט-אפ.
תקים סטארט-אפ ותתחיל להרוויח, בלי להתחתן עם משקיע!

אעזור לך להקים סטארט-אפ, לפתח MVP ולהגיע לרווחים ראשונים, בלי שתצטרך למכור אחוזים למשקיע ובלי להוציא כסף על מתכנתים, מעצבים ותוכניות עסקיות. אחרי שתגיע לרווחים ראשונים - תוכל למכור את האחוזים שלך למשקיע במחיר הרבה יותר גבוה. אגב, אם הסטארט-אפ שלך יהיה מספיק מעניין - ייתכן שאני בעצמי אהיה המשקיע הראשון בעסק שלך.


יזם יקר, על מנת להבין איך ובמה אני יכול לעזור לך - פנה אלי לפרטי. נקבע שיחה. נשוחח. בשיחה אבחן את העסק שלך, את המטרות שלך ורק אם אראה שאוכל לעזור - נדבר על פרטי הייעוץ או הליווי.

לידיעתך, השיחה הראשונה לא מחייבת לא אותי ולא אותך בכלום. היא לא עולה כסף.


שלח הודעה אישית »