כפר שביט

יום אחד, כאשר היה חום איום ונורא בארץ, כנראה נשרף לי איזה פיוז בראש ואמרתי לאשתי: ״בעוד שבוע אנחנו עוברים לגור לחו״ל. אני מאוד אוהב את מדינת ישראל, אבל אני לא מוכן יותר שהמערכת תאנוס אותי ואת הילדים שלי״.

בהזדמנות אספר לכם על איזה ימים קשים ועליזים עברנו, אבל כרגע אספר לכם על התוצאות הקטנות שהצלחנו להגיע אליהן.
בנינו כפר קטן בשם ״כפר שביט״.

הכפר נמצא מחוץ לעיר, רחוק מהכביש, רחוק מרעשים ורעלים של אוטובוסים, רכבים, אמבולנסים ומכונות זבל שמעירות אותך בשעה 4 בבוקר.

האחוזה שלנו נמצאת ממש ליד שמורת הטבע.

99% מהפירות והירקות שנמכרים בחנויות (כולל חנויות שממתגות את עצמן בתור ״טבעיות״) - מהונדסים, מלאים בכימיה והושקו במים שמלאים בכלור. הפירות והירקות האלה לא גדלו בשביל אנשים. הם גדלו בשביל הכסף.

לכן, יש לנו גינה פרטית מלאה בעצי פרי ששתלנו אותם יחד עם הילדים, עצים שגודלים ללא חומרי הדברה ורעלים. כמובן, יש גם פירות יער וירקות פרטיים. בקרוב אנו נרים חממה קטנה לגידול ירק.


הפירות האלה גדלו אצלינו בגינה!


בסתיו אנחנו עושים יין פרטי מהענבים שלנו, ללא תוספת של סוכר או מים - ממש מיץ ענבים טרי!


אנו מגדלים חיטה נקיה ולא מהונדסת בחווה פרטית משלנו. כמובן, ללא ריסוס.


את החיטה אנחנו טוחנים בעצמינו והילדים שלנו אופים לחם נקי ובריא במאפיה של כפר שביט.המים מהברז מלאים בכלור (במיוחד בארץ) - ברעל שמצטבר בגוף שלך ודופקת את הבריאות שלך. אפילו אם אתה שותה מים מינרליים מבקבוקים, עדיין - כל הפירות והירקות שאתה אוכל מושקים במי כלור, אתה מכין אוכל ממי כלור, אתה אוכל את האוכל מחוץ לבית שהוכן על בסיס מי כלור.

לכן, החלטנו לעשות באר פרטי - זה מים ארטזיאניים נקיים שבאים מעומק של 130 מטר מתחת לאדמה! זה תענוג מאוד יקר, אבל שווה את ההשקעה!


כמעט כל יום אנו יוצאים לטיולים ביער - זה הרבה יותר בריא ואיכותי מאשר לעשות ספורט בחדרי כושר עירוניים ולהריח זעה של מאות אנשים שהיו שם לפניך.

מצער לראות אנשים שעושים יוגה או ריצת ספורט ליד הכביש שבו נוסעים רכבים - הם רצים כדי להיות בריאים ובו זמנית מכניסים לריאות את הגזים הרעילים של הרכבים...


יש לנו 4 ילדים - 2 בנים ו-2 בנות. הבנים בגילאים 14 ו-12, הבנות - 6 ובת שנה.

כמובן, הילדים שלנו לא הולכים לבתי ספר ולא לגן. אין להם מה לעשות שם. הם כבר מזמן יודעים לקרוא, לכתוב, ולעשות חשבון. אין להם שיעורי בית, אין מבחנים, אין תוכניות לימודים, אין מקצועות מיותרים - יש להם רק מה שבאמת נדרש לחיים.

לא מזמן הם בנו עסק חמישי שלהם (מועדון לילדים יצירתיים) וכבר מרוויחים 1,600 דולר בחודש :)

כמובן, לא הכסף כאן העניין, אלא העובדה שהניסיון העסקי והיזמי הזה ילווה אותם כל החיים. לעשות עסקים - זה כבר בדם שלהם.
אגב, יש לנו מלון פרטי בכפר שביט, שאתם יכולים להגיע אליו וליהנות יחד איתנו :)

כדי להתארח בכפר שביט - אתה חייב להיות חבר במועדון הזהב.
אנחנו לא מכניסים לבית אנשים זרים.


אוויר הרים צח וצלול, מים נקיים מבאר פרטי, פירות וירקות טריים הישר מהגינה הפרטית, לחם בריא מחיטה פרטית - המרכיבים העיקריים של הבריאות שלנו.

אבל יותר חשוב מהכל - לכפר שביט שלנו מגיעים מאות אנשים חדשים - הם לומדים כאן, שואלים שאלות, נהיים בריאים יותר, שמחים יותר, מאושרים יותר, עשירים יותר :)

השיתוף הזה שווה המון, כי אנחנו חיים לא רק למען עצמינו, אלא גם למען אנשם שרוצים לשנות את החיים שלהם לטובה!


הדרך שעברנו היא לא קלה ולא מלאה רק בורדים.

זה דורש המון זמן, סבלנות, אהבה וכמובן לא מעט כסף.

זה קשה, אבל אפשרי.

כמובן, אני לא גורר את אף אחד לסטייל חיים שלנו - תחיו איך שבא לכם. לבריאות.

אבל אם תחליטו לחיות חיים אחרים ומעניינים יותר מאשר - ״בית, עבודה, פקקים, טלויזיה״ ולתת לילדים שלכם עתיד יפה, בטוח ובריא יותר - יש לנו במה להתחלק איתכם.

מאחל לכם חיים יפים ומאושרים!