לא משנה אם אתה יועץ נדל״ן, מאמן כושר, קופירייטר, מומחה באסטרולוגיה או תטא-הילינג...

אני יכול לעזור לך להפוך את המומחיות שלך לעסק עם רווח יציב של 25,000-50,000 ₪ בחודש, שתרוויח אותו באמצעות יעוץ וליווי ללקוחות שלך. ניתן להגיע לתוצאה הזאת תוך 3 חודשים בלבד!


כדי להגיע לתוצאה הזו, צריך 3 תנאיים בלבד:

תנאי 1. אתה חייב להיות מומחה בתחום שלך. אתה חייב שיהיו לך תוצאות ושתהיה מסוגל להביא את הלקוחות שלך לתוצאות דומות לשלך.

היום השוק מלא ב״מנטורים״ שמלמדים איך להרוויח כסף, אבל בעצמם לא ראו איך נראית חבילה של 100,000 דולר, השוק מלא ב״גורואים״ שמלמדים איך לעשות שלום בית, אבל לעצמם אין משפחה. לכאלה חכמולוגים - לא אוכל לעזור.

אחדד את הנקודה החשובה הזאת שוב: אם קראת ספר וחצי על עסקים ואתה כבר מחשיב את עצמך בתור מומחה לעסקים - לא אוכל לעזור לך! לדעת בתאוריה איך לצייר ולהיות צייר עם תוצאות - זה שני דברים שונים. לדעת בתאוריה איך להרוויח מיליון דולר ולהיות מיליונר - זה שני דברים שונים.

תנאי 2. אתה חייב לאהוב את התחום שלך. העיניים שלך צריכות לזהור כאשר אתה עושה ומדבר על זה. אם אתה עושה את זה רק כדי להרוויח כסף, אבל בפועל זה מגעיל ודוחה אותך - לא אוכל לעזור לך.

תנאי 3. אתה חייב לפעול בדיוק לפי השיטה שאתן לך. להרוויח 50,000 ₪ בחודש - זאת משימה קלה וטכנית לחלוטין. אין שם הרבה על מה לחשוב. צריך פשוט לפעול לפי השיטה ואתה מגיע לתוצאה. אבל אם אתה מתכוון לשנות, לשפר, לתקן את השיטה שלי - עדיף שבכלל לא נתחיל.

לא צריך להיות גאון, כדי לעשות את זה!

האינטרנט מפוצץ במידע שכדי להרוויח בתחום היעוץ והליווי אתה צריך רשימת תפוצה, צריך ליצור קורסים, להשקיע בבניית דפי נחיתה ואתרים, צריך ידע בכתיבת טקסטים שיווקיים, ידע בסיסי בתכנות, צריך לעשות השקות, צריך לצלם ולערוך עשרות שעות של סרטונים, לעשות הרצאות, להעביר וובינרים, לכתוב ספר וכמובן להשקיע כסף בפרסום ממומן.

אגלה לך סוד קטן: לפי השיטה שלי, כדי להרוויח באופן קבוע 50,000 ₪ בחודש בתחום היעוץ והליווי - אתה לא צריך את כל הכלים האלה.

אתה תרוויח את הכסף הזה מכל מקום בעולם, בלי מאמץ גדול. אגב, אתה יכול להמשיך לעסוק בעיסוקים אחרים שלך, כי לפי השיטה שלי תצטרך רק 10 שעות בשבוע, כדי להגיע לאותם 50,000 ₪.

כמובן, בתחום היעוץ והליווי אפשר להגיע גם ל-100,000 ₪ ויותר בחודש, אבל זה יכול לקרות רק בשלב מאוחר יותר, כאשר תגיע לפחות ל-50,000 ₪. לא קופצים מעל 7 מדרגות בבת אחת. הרבה יותר קל ובטוח לעלות מדרגה מדרגה.

קצת על עצמי: שמי אלי שביט.
חי ועובד מכפר פרטי שלי, כפר שביט, הפרוס על שטח של 20,000 מ״ר. משנת 2007 ועד היום עוזר לאנשים להקים עסקים, להגדיל רווחים ולבנות הכנסה יציבה מהעסק. גידלתי מעל ל-6,000 יזמים, מתוכם 130 מיליונרים. נשוי עם 4 ילדים. אם תרצה, אפשר לקרוא עלי בספר ״התנ׳ך של היזם״, באתר הפרטי או בפייסבוק.

אם אתה רוצה להתחיל להרוויח 25,000-50,000 ₪ בחודש מהמומחיות שלך, שלח לי הודעה פרטית במסנג׳ר, נקבע שיחה קצרה של 15-20 דקות ונבדוק האם אוכל לעזור לך, ובמידה וכן - נקבע באילו תנאיים נעבוד על העסק שלך.

שלח הודעה במסנג׳ר »