יעוץ אישי עם אלי שביט

להגדיל רווח נקי, להביא יותר לקוחות, לייעל את העסקאלי שביט - מנטור, פרופ' להקמה וניהול עסקים, יועץ עסקי, מהנדס מכונות (אונ' בן-גריון), מהנדס תוכנה (טכניון), יזם סדרתי - בנוסף למנטורינג עוסק ביזמות נדל"ן, בונה מלונות, מייבא רכבי יוקרה ומשווק תכשיטים ברשת פרטית של בוטיקים.

מייסד פרויקט הסטארט-אפ והשיטה המפכנית שמאפשרת להקים עסק מאפס, ללא הלוואות.

באמצעות השיטה המהפכנית שלו, מעל ל-5,000 אנשים ברחבי העולם הקימו עסקים מאפס. מתוכם 107 מיליונרים שקליים ו-13 מיליונרים דולריים.

קרא יותר על הדרך המטורפת שעבר אלי שביט »


אפשרויות ייעוץ

בחר את האפשרות המתאימה למצב שלך

ללא ייעוץ.

יש המון אנשים חכמים שכבר יודעים הכל על עסקים. חשבון הבנק שלהם נמצא במינוס תמידי, אבל הם מאוד, מאוד, מאווווד חכמים! אם אתם שייכים לקבוצה זו של אנשים, אז אתם לא צריכים את העזרה שלי. תמשיכו לדפוק ת'ראש בקיר וליהנות מגודל המינוס בבנק. הנה, קיבלתם יעוץ חינם ממני :) לבריאות! תהנו מהחיים :)
0 ₪

שיחת ייעוץ.

אני מתקשר אליך ואז, כמו שזה קורה בסרטי הוליווד: אתה מדבר 95% מהזמן, אני מקשיב לך וכל 2 דקות אומר "כן, כן, תמשיך עוד". בסוף השיחה אני נותן לך מספר עצות שפותרות לך את הבעיה. אתה הולך ומיישם את העצות האלה. לבד. או שלא מיישם. הבחירה היא שלך. המחיר הוא לשיחה בת 30-45 דקות.
3,500 ₪

יעוץ עצמי.

אם אתה מסוגל להסתדר לבד, אז אתה יכול לרכוש חבילה מלאה של כל המוצרים מהספריה העסקית, לקרוא את כל התכנים וליישם את הנלמד. בעצמך. בהצלחה! הנה קישור לספריה עסקית: www.ishavit.com. המוצר שאתה צריך אותו נמצא בסוף הרשימה. אתה מקבל שם הנחה משמעותית!
8,000 ₪

ייעוץ זהב.

אני מוביל אותך יד ביד עד להשגת התוצאה הרצויה. או משוחחים ומתכתבים לפי הצורך - עד שאתה פותר את הבעיה. משך הייעוץ תלוי בסוג הבעיה שאתה פותר. המחיר המופיע בצד שמאל הוא רק מחיר פתיחה - בדרך כלל הייעוץ הזה עולה יותר. מחיר הייעוץ יותאם לבעיה הספציפית שלך - ככל שהבעיה תהיה גדולה וקשה יותר, כך התשלום יהיה גבוה יותר. הרי אני חייב להרוויח עליך :)
45,000 ₪

ייעוץ קבוצתי.

אם אתה עני ואין לך יכולת לשלם על ייעוץ איכותי אחד על אחד, אז אתה יכול לארגן קבוצה של יזמים עניים שרוצים לקבל ייעוץ קבוצתי. מספר מקסימלי של יזמים בקבוצה - 3 יזמים. כל אחד מכם יקבל שליש מהזמן המוקצב. המחיר המופיע בצד שמאל מתחלק ל-3 חלקים שווים, ז"א כל יזם משלם רק 15,000 ₪.
45,000 ₪

ייעוץ מכירות.

אם העסק שלך כבר קיים, כבר מוכר וכבר מרוויח כסף - אז הייעוץ הזה יכול להתאים לך. אנו נפגשים אחד על אחד, אני לומד לעומק את העסק שלך ונותן לך תוכנית איך מאותו העסק לסחוט בין 20% ל-250% רווח חדש נוסף. ללא צורך בהשקעות מטורפות בפרסום ושיווק, אלא רק על ידי ניצול משאבים שכבר קיימים אצלך. אני יודע, זה נשמע הזוי, אבל יש לי מספר שיטות סודיות איך למצוא בארות מים במדבר יבש :)
50,000 ₪

ייעוץ בניית המערכת.

בדרך כלל בעל עסק בונה את העסק שלו כדי להיות חופשי. אבל בסופו של דבר הוא הופך להיות העבד של העסק שלו - העובדים לא מסוגלים לעשות את העבודה כמו שצריך, הלקוחות לא מקבלים את השירות המתאים, ההזמנות מתפקששות ואתה חייב לעשות הכל בעמצך. ביעוץ הזה אנו נבנה מערכת עסקית שעובדת כמעט ללא התערבות שלך. יהיה מספיק אם תגיע מספר פעמים בשבוע לעסק, כדי לחתום על שיקים ולספור את הכסף :) ביעוץ הזה נבנה נהלי עבודה ומערכת עסקית שעובדת כמעט על אוטומט, גם כאשר אתה נח בחו"ל!
75,000 ₪

ייעוץ בניית העסק.

אתה כמובן יכול להקים את העסק בעצמך ואפילו מאפס! אבל אם אין לך זמן ורצון לעשות ניסיונות ואתה רוצה שהכל יתקתק כמו שצריך כבר מהדקה הראשונה של פתיחת העסק - אז זה הייעוץ שאתה צריך. אנו ניפגש ואדריך אותך שלב שלב מה, מתי ואיך לעשות כדי להקים עסק מצליח מהמכה הראשונה. כמובן שתצטרך להזיע ולעשות את מה שאגיד לך לעשות :) אבל לפחות לא תזיע על סרק.
80,000 ₪

כתיבת טקסט פרסומי או בניית מצגת למוצר.

טקסט פרסומי טוב יכול להביא לך פרנסה במשך שנים. כדי לכתוב טקסט פרסומי טוב - לא מספיק לדעת לכתוב בעברית או לעבור קורס של קופירייטר. כדי לכתוב טקסט פרסומי מנצח צריך ניסיון של עשרות שנים ואלפי טקסטים כתובים. למזלי הרב, במשך 20 שנה אחרונות, כמעט כל יום, אני כותב טקסטים פרסומיים למוצרים שונים ומגוונים. יש לי "טיפה" ניסיון בזה :) אז איך זה עובד בפועל? אקח ממך את כל חומרי הגלם, אשוחח איתך ועם הלקוחות שלך ואהפוך את כל הסלט הזה לטקסט פרסומי מוצק שיפרנס אותך במשך שנים. כדי שתהיה רגוע - הטקסט הפרסומי ייחשב בתור טקסט גמור, כאשר תתחיל להרוויח ממנו! ז"א על אחריותי לשפר אותו כמה שצריך, עד שתתחיל לראות ממנו רווחים! בנוסף לתשלום עבור כתיבת הטקסט, אני לוקח גם רויילטיס בגובה של 5% מהרווח הנקי של כל מכירה, במשך שנתיים.
100,000 ₪

ריטיינר חודשי.

אם יש לך מספר נושאים שאתה רוצה לפתור אותם, כמו למשל, הגדלת רווח, בניית מערכת עסקית, עזרה בכתיבת טקסט פרסומי, כתיבת נהלי עבודה וכו' - אז הכי משתלם עבורך לקחת ריטיינר חודשי. זה נותן לך אפשרות לשגע אותי פעמיים בחודש בשיחות טלפון, כל שיחה של שעה-שעתיים. כמו כן, אתה מתכתב איתי לפחות פעם בשבוע ואני מוביל אותך לתוצאה. כמו כן, אתה מקבל 2 מפגשים פרטיים במהלך השנה. מחיר הריטיינר הינו 10,000 ₪ בחודש. בהתחייבות לשנה מראש.
120,000 ₪

ייעוץ מהנה.

אתה מגיע אלי לאחוזה (זה בגאורגיה, טיסה של שעתיים וחצי מישראל). אנחנו יוצאים לטיול של 3 ימים שלא תשכח אותם לעולם. אנו נבקר במקומות הכי יפים של המדינה, נעשה דברים משוגעים שעוצרים את הנשימה :) בין ההנאות של החיים אנו נפתור את הבעיות העסקיות שלך. אתה חוזר הביתה עם מלא אנרגיות, ראש נקי ותוכנית ברורה מה צריך לעשות. כמובן, לאחר 3 ימים אני לא עוזב אותך, אלא מנג'ז לך, עד שתצליח להטמיע בעסק שלך את כל העצות שקיבלת ממני. אם צריך, כדי שתזוז ותיישם את העצות, לבוא אליך הביתה להצמיד לך אקדח על הראש, בשעה 6:37 בבוקר - אז אני בא ועושה את זה :) העיקר שתגיע לתוצאה.
140,000 ₪

ייעוץ באחריות.

כיוון שאני לא יודע עד כמה אתה עצלן, אז בסוג היעוץ הזה אני עושה את הכל בעצמי - זאת אומרת מיישם בעסק שלך את מה שייעצתי לך - אני בעצמי פותר את הבעיות בעסק שלך, בעצמי מדבר עם העובדים שלך, מדריך אותם, מביא את הלקוחות לעסק שלך, בונה תסריטי שיחה, בונה לך מערכת עסקית שעובדת על אוטומט, מגדיל את הרווח וכו'. כל זה עם אחריות מלאה לתוצאה. במילים אחרות, אם לא הגעתי לתוצאה - אני מחזיר לך את הכסף. בנוסף לתשלום עבור הייעוץ אני לוקח גם 10% מהרווחים החדשים שאצור בעסק שלך, למשך 24 חודשים.
600,000 ₪ראיון מקדים

רגע לפני שלב הייעוץ...

לפני שאנו ניגשים ליעוץ, עליך לעבור ראיון מקדים שבו אעשה אבחון לעסק שלך. במילים אחרות, אבדוק עד כמה אתה מסוגל לעבוד בתנאיי לחץ, כאשר מצמידים לך אקדח לראש :) ואם אני בכלל רוצה ויכול לעזור לך ולעסק שלך.

הראיון נמשך כחצי שעה ואנו עושים אותו בטלפון או בסקייפ.

מחיר הראיון המקדים הינו 1000 ₪. זה נעשה על מנת להוריד ממני כל מני סוטים שרוצים לבזבז את הזמן שלי לשווא.

אם בסופו של הראיון נראה שאני מסוגל לעזור לך לפתור את הבעיה, אז הסכום הזה יקוזז לך מהתשלום בעבור היעוץ. אם נראה שלא - אז כדי שלא תצא מופסד, תוכל לבחור לעצמך כל מוצר מספריה העסקית, על סך 1000 ₪.להזמין ראיון מקדים »


אם יש לך שאלות, הבהרות ובירורים בנושא היעוץ - פנה בבקשה לנציגים שלי והם ישמחו לתת לך תשובה »