אלי שביט. יעוץ.


״אם ברגע זה אתה יכול לקחת טלפון, להתקשר לעוזרת שלך ולהודיע לה שאתה טס לחודשיים לתאילנד ואחרי זה לנסוע לשדה תעופה עם דרכון וארנק בגודל של תיק, שמפוצץ בדולרים - זה אומר שהעסק שלך בנוי נכון. אם אתה לא יכול לעשות את זה - יש על מה לעבוד בעסק שלך״.

- אלי שביט. מנטור. יזם. יועץ עסקי.
״לא יודע איך להמשיך הלאה!״

״ניסיתי כבר את הכל, אבל הגעתי למבוי סתום. נתקעתי בתקרה. לא יודע לאן להמשיך. אני צריך שמקצוען יסתכל מהצד ויגיד מה לעשות הלאה. דחוף! נמאסי לי כבר לדרוח באותו המקום...״

זאת הבעיה הטיפוסית ביותר שאיתה מגיעים אלי ליעוץ.

ב-15 השנים האחרונות ייעצתי למאות בעלי עסקים ונתתי כל סוגי היעוץ האפשריים - יעוץ בהגדלת המכירות, יעוץ עד לתוצאה, יעוץ עם ליווי, יעוץ להקמת עסק, יעוץ לבדיקת כדאיות העסק, יעוץ קבוצתי, יעוץ לפי תוצאות, יעוץ עם השתתפות אישית בעסק עם אחוזים, יעוץ בשותפות ועוד.

התוצאות הכי טובות התקבלו כאשר ישבתי עם לקוח אחד על אחד ונתתי לו תוכנית מה בדיוק עליו לעשות כדי לצאת ממבוי סתום.

לכן, זה סוג יחיד של יעוץ שהחלטתי להשאיר על המדף. במילים אחרות - פגישת יעוץ.

פגישת יעוץ יכולה להיות אצלי, בכפר שביט (גאורגיה). בשביל זה תצטרך לבוא אלי לאחוזה. זה לא כל כך מפחיד ולא כל כך רחוק כפי שזה נראה - שעתיים וחצי של טיסה ואתה אצלי בכפר :)

כמובן, אם זה רחוק מדי בשבילך - אז כנראה שאתה לא באמת צריך את היעוץ שלי. אני כבר מזמן חי לפי כלל: ״מי שרוצה - עושה. מי שלא רוצה - מחפש תירוצים״.

אגב, אפשר גם להזמין אותי לארץ. כמובן, זה יהיה כרוך בתוספת תשלום.

משך פגישת היעוץ - בין 3 ל-5 שעות. אם צריך שנשב יותר זמן - אין שום בעיה. נשב יותר, כמה שצריך, למרות שעוד לא נפגשתי עם לקוח שלא הצלחתי לפתור את הבעיה שלו תוך 3 שעות.

מחיר היעוץ - 4,500 דולר, אם אנו עושים פגישה בכפר שביט, או 6,000 דולר אם אנו עושים פגישה בארץ.

אגב, אם אנו עושים פגישה בכפר שביט, אז הלינה וכל הפינוקים - עלי :) אתה תישאר אצלי במלון פרטי שנמצא באחוזה שלי. כאן אפשר לראות איך המלון נראה »

אם אחרי פגישת יעוץ תחליט שאתה עדיין צריך ליווי שלי יד ביד - אין שום בעיה. אקזז לך את הסכום ששילמת על הפגישה ממחיר הליווי.

כמה עולה הליווי יד ביד? זה מאוד תלוי בעסק שלך ובכמות הזמן שאצטרך להשקיע בליווי. כעיקרון, הליווי מתחיל מ-25,000 דולר וצפונה. מחיר הליווי יכול להגיע ל-80,000 דולר ויותר.

ברוב המקרים אין צורך בליווי, כי התוכנית שאני נותן לך בפגישת יעוץ, היא כל כך מפורטת שממש לא צריך להיות גאון כדי לבצע אותה.

אם יש לך מקרה מיוחד, כאשר פגישת יעוץ לא מספיקה לך ואתה צריך פתרון מותאם אישית - נדבר ונקבע מה שיהיה מתאים ונוח לך ולצרכים שלך.

איך להזמין פגישת יעוץ?

לפני הכל צריך שנשוחח. בשיחה אברר איך אני יכול לעזור לך, אם בכלל. אם אראה שאני לא מסוגל לעזור לך - כמובן, לא תהיה שום פגישה.

אם בשיחה נחליט שאנו מתאימים אחד לשני ואני יכול לעזור לך - נקבע מתי ואיפה ניפגש.

לקביעת שיחה, אפשר ליצור איתי קשר דרך מסנג׳ר (כנס לעמוד הפייסבוק שלי ומשם תיצור קשר) או דרך צור קשר של האתר.

אל תדחה. צור קשר. אם היקום הביא אותך עד לכאן, כנראה שתאה באמת צריך אותי.

אגב, לפני שאנחנו משוחחים, מאוד מאוד מאוד ממליץ לך לקרוא את הספר שלי ״התנ׳ך של היזם. 77 מפתחות סודיים להצלחה״. הוא לא עולה לך כסף ויש שם המון תובנות שיכולות לעזור לך באופן מיידי, עוד לפני שאנחנו נפגשים או משוחחים!

תצליח!


זהירות! אלי שביט יוצר לאנשים בעיות!

לומד אצלו בחור בשם אליהו ארנד. לפני מספר שנים לא היה לו כסף לאוטובוס והוא היה שקוע בחובות. היום אליהו נוסע במרצדס קבריאולט פרטית ויש לו בעיה רצינית: הוא לא יודע עם איזה בחורה, מתוך 8 בחורות שמחכות לו בתור, לצאת לדייט היום בערב.

אלי שביט, אליהו ארנד

לומדים אצל אלי מייסדים של חברת ווינפלואנס - ארז בניסטי, גילעד פולק, אורית נחתומי. הם באו לאלי ליעוץ ראשון, כאשר הרוויחו 15,000 שקל בחודש. היום, המחזור השנתי שלהם עבר 3,000,000 שקל והם לא יודעים איפה לאכסן את הכסף. אלי יצר להם ממש בעיה רצינית.

אלי שביט, ארז בניסטי, גילעד פולק, אורית נחתומי

בא ליעוץ של אלי חיים כהן. הוא היה בחור צנוע, מתקין מזגנים באופן עצמאי, עובד מהבוקר ועד שעות מאוחרות של הלילה. לאחר היעוץ עם אלי הוא הקים מספר צוותים ושם מעליהם מנכ״ל שמנהל את כל העבודות. היום, חיים נמצא במצוקה נפשית - הוא מתעורר מוקדם בבוקר ולא יודע במה להעסיק את עצמו! החיים שלו ממש קשים ומשעממים!

אלי שביט, חיים כהן

יהודית אוביץ הייתה מורה מצויינת ועבדה בבית ספר. לאחר שהיא הכירה את אלי שביט, נוצרו לה המון בעיות - היא התפטרה מבית ספר, הקימה עסק והיום מלמדת אלפי אנשים לדבר ב-5 שפות שונות. הבעיה הרצינית שיהודית מנסה לפתור היום - מאיפה להעביר את הוובינרים שלה - מאיטלה, מצרפת או ממרכז מנהטן בניו יורק? צוות המכירות שלה לא מספיק לענות לכל הלקוחות שפונים אליה כל יום ורודפים אחריה כדי לשלם לה כסף. מסכנה הבחורה!

אלי שביט, יהודית אוביץ

למד אצל אלי בחור בשם איתם ישראלי. הוא בא לאלי ואמר לו: ״אלי, אני עיוור, לכן אין סיכוי שאצליח להקים עסק״. אלי ענה לו: ״לאנשים יש המון תירוצים כדי לא לעשות כלום. לך - יש תירוץ הכי טוב - אתה עיוור. אז לך הביתה ותסבול כל החיים או שתספיק לבכות ותקים עסק״. היום, איתם סובל קשות ומרוויח מהעסק שלו 3,000 ₪ לשעה, מטייל ביאכטות, טרקטורונים, התחתן והביא ילד.

אלי שביט, איתם ישראלי

ענת לוין באה לאלי כדי שהוא יעזור לה למצוא רעיון ולהקים עסק, אבל ביקשה שהיא לא רוצה לעבוד קשה. אלי הלך ובנה לה מפעל ליצור בורקסים. עכשיו, ענת יושבת בבית, בארץ, מגדלת ילדים, בזמן שהמפעל שלה עובד בחו״ל. ענת עדיין מאוד סובלת ולא הצליחה להחליט במה עוד היא רוצה לעסוק.

אלי שביט, בן לוי

דודו נחום - בחור זהב, ניהל עסק קטן ומצויין והיה יכול להמשיך לנהל אותו עוד שנים רבות. אבל לאחר שאלי איים עליו - דודו מכר את העסק שלו ובנה עסק חדש, גדול יותר. אחרי זמן מה אלי שוב איים עליו עם האקדח המפחיד שלו ודודו שוב נאלץ למכור את העסק שלו, תמורת כסף עוד יותר גדול. עכשיו דודו שוב בונה עסק חדש - הרבה יותר גדול מהעסקים הקודמים שלו. אפשר רק לרחם עליו...

אלי שביט, דודו נחום

בקיצור, אם אתה מחפש בעיות - קח יעוץ של אלי שביט!
כמובן, הדוגמאות שראית למעלה, אלה הן רק טיפות קטנות בים. אלי הרס חיים לעוד אלפי אנשים. האנשים האלה חיו להם בשקט והיו מרוצים מהחיים שלהם. היום הם סובלים מחיים קשים - לא יודעים איזה עסק עוד אפשר להקים, לאן לדחוף ת׳כסף, איזה אוטו לקנות ולאן לטוס כדי לטייל ולהעביר ת׳זמן.