יעוץ עסקי עם אלי שביט


אתה משלם 5,000$ עבור היעוץ
ותוך שעתיים אני מוצא בעסק שלך
לפחות 50,000$
אם לא - תקבל את כספך בחזרה.

שאלות? הבהרות? בירורים?
צור קשר פרטי במסנג׳ר
זהירות! אלי שביט יוצר לאנשים בעיות!

לומד אצלו בחור בשם אליהו ארנד. לפני מספר שנים לא היה לו כסף לאוטובוס והוא היה שקוע בחובות. היום אליהו נוסע במרצדס קבריאולט פרטית ויש לו בעיה רצינית: הוא לא יודע עם איזה בחורה, מתוך 8 בחורות שמחכות לו בתור, לצאת לדייט היום בערב.

אלי שביט, אליהו ארנד

לומדים אצל אלי מייסדים של חברת ווינפלואנס - ארז בניסטי, גילעד פולק, אורית נחתומי. הם באו לאלי ליעוץ ראשון, כאשר הרוויחו 15,000 שקל בחודש. היום, המחזור השנתי שלהם עבר 3,000,000 שקל והם לא יודעים איפה לאכסן את הכסף. אלי יצר להם ממש בעיה רצינית.

אלי שביט, ארז בניסטי, גילעד פולק, אורית נחתומי

בא ליעוץ של אלי חיים כהן. הוא היה בחור צנוע, מתקין מזגנים באופן עצמאי, עובד מהבוקר ועד שעות מאוחרות של הלילה. לאחר היעוץ עם אלי הוא הקים מספר צוותים ושם מעליהם מנכ״ל שמנהל את כל העבודות. היום, חיים נמצא במצוקה נפשית - הוא מתעורר מוקדם בבוקר ולא יודע במה להעסיק את עצמו! החיים שלו ממש קשים ומשעממים!

אלי שביט, חיים כהן

יהודית אוביץ הייתה מורה מצויינת ועבדה בבית ספר. לאחר שהיא הכירה את אלי שביט, נוצרו לה המון בעיות - היא התפטרה מבית ספר, הקימה עסק והיום מלמדת אלפי אנשים לדבר ב-5 שפות שונות. הבעיה הרצינית שיהודית מנסה לפתור היום - מאיפה להעביר את הוובינרים שלה - מאיטלה, מצרפת או ממרכז מנהטן בניו יורק? צוות המכירות שלה לא מספיק לענות לכל הלקוחות שפונים אליה כל יום ורודפים אחריה כדי לשלם לה כסף. מסכנה הבחורה!

אלי שביט, יהודית אוביץ

למד אצל אלי בחור בשם איתם ישראלי. הוא בא לאלי ואמר לו: ״אלי, אני עיוור, לכן אין סיכוי שאצליח להקים עסק״. אלי ענה לו: ״לאנשים יש המון תירוצים כדי לא לעשות כלום. לך - יש תירוץ הכי טוב - אתה עיוור. אז לך הביתה ותסבול כל החיים או שתספיק לבכות ותקים עסק״. היום, איתם סובל קשות ומרוויח מהעסק שלו 3,000 ₪ לשעה, מטייל ביאכטות, טרקטורונים, התחתן והביא ילד.

אלי שביט, איתם ישראלי

ענת לוין באה לאלי כדי שהוא יעזור לה למצוא רעיון ולהקים עסק, אבל ביקשה שהיא לא רוצה לעבוד קשה. אלי הלך ובנה לה מפעל ליצור בורקסים. עכשיו, ענת יושבת בבית, בארץ, מגדלת ילדים, בזמן שהמפעל שלה עובד בחו״ל. ענת עדיין מאוד סובלת ולא הצליחה להחליט במה עוד היא רוצה לעסוק.

אלי שביט, ענת לוין

בחור צנוע וחמוד, בן לוי, עבד בתור שליח פיצה. בן היה בחור שקט ולא הפריע לאף אחד. אחרי שהוא נפל למלכודת של אלי, הוא הקים עסק ובנה מערכת ניהול מכירות לחברות סלולר. היום רוב החברות הגדולות בארץ משתמשות בתוכנה שלו ומשלמות לו כל חודש כסף. מה עושה בן? סובל, כמובן, מחוסר מעש! הכסף נכנס לחשבון באופן קבוע והוא לא יודע בשביל מה עוד צריך להתאמץ?!

אלי שביט, בן לוי

דודו נחום - בחור זהב, ניהל עסק קטן ומצויין והיה יכול להמשיך לנהל אותו עוד שנים רבות. אבל לאחר שאלי איים עליו - דודו מכר את העסק שלו ובנה עסק חדש, גדול יותר. אחרי זמן מה אלי שוב איים עליו עם האקדח המפחיד שלו ודודו שוב נאלץ למכור את העסק שלו, תמורת כסף עוד יותר גדול. עכשיו דודו שוב בונה עסק חדש - הרבה יותר גדול מהעסקים הקודמים שלו. אפשר רק לרחם עליו...

אלי שביט, דודו נחום

בקיצור, אם אתה מחפש בעיות - קח יעוץ של אלי שביט!
כמובן, הדוגמאות שראית למעלה, אלה הן רק טיפות קטנות בים. אלי הרס חיים לעוד אלפי אנשים. האנשים האלה חיו להם בשקט והיו מרוצים מהחיים שלהם. היום הם סובלים מחיים קשים - לא יודעים איזה עסק עוד אפשר להקים, לאן לדחוף ת׳כסף, איזה אוטו לקנות ולאן לטוס כדי לטייל ולהעביר ת׳זמן.

(*) היעוץ ניתן בכפר שביט (בכפר פרטי שלי), אבל אפשר להזמין אותי גם לעסק שלך. הפרטים בשיחה.

(**) מחיר היעוץ המלא עם ליווי עד לתוצאה, נע בין 20,000$ ל-80,000$. המחיר תלוי בסוג היעוץ ובתוצאה שתרצה להגיע אליה.