יעוץ אישי עם אלי שביט


1. ״אני רוצה להקים עסק!״
אתה יכול להקים עסק מאפס, בעצמך, באמצעות קורס סטארט-אפ. אבל אם אתה לא רוצה לבזבז זמן על חיפושים של רעיון, על עשיית אלפי טעויות בדרך - זה היעוץ שאתה צריך. נמצא את הרעיון שמתאים לאופי שלך, נבנה תוכנית מפורטת ומותאמת אישית ליכולות שלך ונקים את העסק. במהלך כל תקופת הליווי, אני נמצא איתך, עד שהעסק שלך יתחיל להביא הכנסות ראשונות.

מחיר היעוץ עם ליווי מלא עד לתוצאה: $20,000 - $40,000
המחיר תלוי בסוג העסק והגודל שלו

2. ״אני רוצה להגדיל הכנסות בעסק!״
אני מניח, שכבר ניסית את הכל, כדי להגדיל רווחים מהעסק שלך, אבל לא קיבלת תוצאות משמעותיות. בוודאות של 100% אני יכול לסחוט 100-200% רווחים נוספים מהעסק שלך, מבלי להשקיע סכומים מטורפים בפרסום או שיווק, רק על ידי ניצול משאבים שכבר קיימים בעסק שלך. כמובן, הגדלת הכנסות ורווחים גוררת גם הגדלת נפח העבודה בעסק. גם בזה נטפל על הדרך - כדי שלא תצטרך לעבוד הרבה וקשה. במהלך כל תקופת היעוץ, אני מלווה אותך עד לתוצאה שנקבע מראש.

מחיר היעוץ עם ליווי מלא עד לתוצאה: $30,000 - $50,000
המחיר תלוי ברמת התוצאות שנגיע אליהן

3. פגישת יעוץ, ללא ליווי.
זאת אפשרות מציינת, אם אין לך מספיק תקציב כדי לקחת יעוץ מלא עם ליווי או שאתה בטוח שתסתדר בעצמך, אחרי שתהיה לך תוכנית פעילות. בפגישה אתה תקבל תוכנית מפורטת לבניית עסק או הגדלת רווחים (או כל סוג אחר של יעוץ), אבל את התוכנית אתה מיישם בעצמך, ללא ליווי צמוד שלי. הפגישה שלנו יכולה להימשך בין 3 שעות ליום שלם. אם בסיום הפגישה אתה תחליט להמשיך ליעוץ מלא עם ליווי - אקזז לך את הסכום ששילמת ממחיר היעוץ המלא.

מחיר פגישת יעוץ: $5,000

4. ״תבנה לי עסק!״
אין לך זמן, רצון וכוח לבנות עסק? אתה רוצה שאני אבנה לך את העסק ואביא לך אותו מוכן, על המגש, עם מוצרים, עם צוות מכירות ומערכת שעובדת ללא ההתערבות שלך? זה אפשרי. אך לכל דבר יש את המחיר שלו. נבחר ביחד את הרעיון, אבנה לך את העסק מא׳ ועד ת׳, אביא את העסק למצב שהוא מרוויח לפחות 10,000 דולר בחודש ואז אמסור לך את המפתחות שלו, על המגש.

מחיר השירות: $250,000
בנוסף לתשלום עבור הייעוץ, אני לוקח גם 10% מהרווחים, למשך 24 חודשים.


העיוץ עובר במשרד שלי, בכפר שביט, בגאורגיה.
הטיסה עליך. לינה במלון פרטי שלנו, בכפר שביט.

להזמנת יעוץ - צור קשר.