יעוץ אישי עם אלי שביט

1. הכפלת רווחים

אתה משוכנע שניסית כבר את הכל בעסק שלך. אתה מרגיש שהגעת לתקרה. אתה תקוע כבר די הרבה זמן באותו המקום. בוודאות של 110% אני אומר לך שיש עוד המון רווחים חדשים בעסק שלך! אתה פשוט לא רואה אותם. וכל יום שעובר - אתה מאבד את הרווחים האלה.

הפתרון שתקבל ביעוץ: תקבל תוכנית מפורטת איך לסחוט 100-200% רווחים נוספים מהעסק שלך, מבלי להשקיע סכומים מטורפים בפרסום או שיווק.

אספר לך מקרה מעניין שקרה לי באחת הטיסות שלי: ביקשתי מהדיילת להביא לי icetea. היא אומרת לי שאין להם icetea. למרות שיש להם תה, לימון וקרח. זה היה ממש קסם בשבילה כאשר ביקשתי להביא את כל המרכיבים, עירבבתי ועישיתי לעצמי icetea.

בדיוק כך, אתה לא רואה מה המשאבים שיש בעסק שלך. אתה לא מבין איך אפשר לחבר דברים פשוטים ולקבל תוצאות חלומיות. אתה רואה משאבים, אבל אין לך מושג מה אפשר לעשות עם המשאבים האלה. לכן, אל תתפלא, כאשר אעשה 1-2-3 ואפיק מהעסק שלך פי 2 יותר כסף.

מחיר היעוץ: $23,000 - $47,000
המחיר תלוי ברמת התוצאות שנגיע אליהן
2. אוטומציה של העסק

כל העסק תלוי בך. אתה תלוי בעסק. אם תזוז הצידה - הכל יקרוס. אתה לא יכול לשחרר את השליטה מהידיים. אתה עושה את הכל בעצמך. אתה מלמד את המנקה לנקות. אתה מלמד את הפקידה לשלוח מכתבים. אתה מפחד לסמוך על העובדים שלך כי אתה בטוח (ובצדק) שהם לא יעשו את העבודה כמו שצריך. הפכתי להיות העבד של העסק שלך...

הפתרון שתקבל ביעוץ: העסק שלך ימשיך לתקתק, אבל כמעט ללא ההתערבות שלך. נבנה מערכת עסקית שתוכל להתנהל גם כאשר אתה נח בפריז.

מחיר היעוץ: $27,000 - $53,000
המחיר תלוי ברמת סיבוך של האוטומציה
3. מכירת עסק

נמאס לך מהעסק או שכבר מיצית אותו, הרווחת כבר את מה שרצית ובא לך ״לצאת לפנסיה״. אתה רוצה למכור את העסק. כאן נתקעת... אתה מבין שבלעדיך העסק שלך לא שווה הרבה. אם אתה יוצא מהעסק - העסק נופל. אין מערכת שעובדת. אין מערכת שיווק. אין מערכת מכירות. אין מערכת שירות לקוחות. יש רק עסק שהוא כאב ראש אחד גדול למי שיקנה אותו.

הפתרון שתקבל ביעוץ: נבנה מערכת שתעבוד ללא התערבות שלך או של הבעלים החדשים. בקלי קלות זה יכול להעלות את המחיר של העסק שלך ב-5-10 פעמים וזה ייתן לך אפשרות להיכנס לבנק לא בתור איש עסקים מותש, אלא בתור פנסיונר עם ארגז של כסף :)

מחיר היעוץ: $20,000 - $40,000
המחיר תלוי בגודל העסק
4. הקמת עסק חדש

בנית עסק מצליח. הכל מתקתק. אבל החיים של פנסיונר לא מושכים אותך. אתה מחפש רעיון מאתגר ואתה רוצה שהעסק יתקתק נכון כבר מהדקה הראשונה.

הפתרון שתקבל ביעוץ: נמצא את יעוד החיים שלך, נבנה סביב זה עסק חדש והוא ייתן לך דרייב להתעורר בבוקר ולהפוך את העולם! תקבל הכוונה מפורטת - מה, מתי ואיך לעשות כדי להקים עסק מצליח מהמכה הראשונה.

מחיר היעוץ: $21,000 - $35,000
המחיר תלוי בסוג העסק וגודלו
5. יעוץ משפחתי

בעיות במשפחה? לא מבין איך להסתדר עם בן או בת זוג שלך? היחסים מתוחים? יש לי "טיפה" ניסיון בפתרון בעיות האלה :) לא ניסיון תאורטי, אלא ניסיון מעשי והוכחות בשטח. איך לבנות את היחסים בצורה תקינה? איך להחזיר את האושר למשפחה? איך להחיות את היחסים? איך להיפטר מתחושת אשמה? איך לאפס את המונה ולהתחיל הכל מדף לבן?

הפתרון שתקבל ביעוץ: אתם מגיעים לגאורגיה (זאת חובה! כי בארץ אתם תקועים בתוך הבועה!) ובמשך 3-4 ימים אנו שוקעים לעניינים. אני חייב להזהיר: זה לא יעוץ של "פוצי-מוצי" וליטופים כמו שמקובל בסוגי ייעוץ כאלה. צפו ל"אלי שביט הארד", ללא רחמים, ללא פשרות והכי פתוח שיכול להיות. יהיה מעניין, יהיה כואב, יהיו הרבה דמעות, אבל תצאו מכאן עם תוצאות.

מחיר היעוץ: $25,000
6. עסק משותף

אתה שרוט על כל הראש ואתה מוכן להרים יחד איתי מיזם משותף? :)..

איך זה עובד? אנחנו נבחר רעיון שיתאים לשנינו וניגש לביצוע. נבחר באיזה קונספט אנחנו עושים את השותפות וכמה אחוזים יהיו לכל אחד מאיתנו. קח בחשבון שמצפה לך התעללות קשה :) כמובן, במשך כל תקופת השותפות אני היועץ התמידי של העסק.

מחיר היעוץ: $100,000
חשוב! אם לא התחברתי אליך רגשית - לא נוכל לעשות עסק משותף.
גם אם תשלם על היעוץ פי 10 יותר.
7. תעשה לי!

אין לך לא זמן ולא רצון לעסוק בעסק שלך. אתה רוצה לקבל הכל מוכן, על הצלחת. עם כפית, עד הפה. אתה רוצה עסק עובד, חי וקיים, מביא רווח. בלי כאבי ראש.

מה תקבל? אני עושה את הכל בעצמי - אני בעצמי פותר את הבעיות בעסק שלך, בעצמי מדבר עם העובדים שלך, מדריך אותם, בעצמי מביא את הלקוחות לעסק שלך, בונה תסריטי שיחה, בונה לך מערכת עסקית שעובדת על אוטומט, מכפיל ומשלש את הרווח - בקיצור, עושה הכל כדי שאתה תקבל עסק מוכן שמביא לפחות 10,000 דולר נקי בחודש. כל זה עם אחריות מלאה לתוצאה. במילים אחרות, אם לא הגעתי לתוצאה - אני מחזיר לך את הכסף.

מחיר היעוץ: $250,000
בנוסף לתשלום עבור הייעוץ, אני לוקח גם 10% מהרווחים, למשך 24 חודשים.
איך היעוץ עובד בפועל?

לפני היעוץ:
אנחנו ננהל שיחה מקדימה, בה אברר אם אוכל לעזור לך - צפה להרבה שאלות :)

היעוץ:
העיוץ עובר במשרדי, בכפר שביט, בגאורגיה. הטיסה עליך. תוכל להישאר אצלי במלון, בכפר שביט, כדי שתהיה מספיק קרוב אלי ואוכל להתעלל בך היטב :) בדרך כלל אני מעיר אנשים ב-5 בבוקר וזורק אותם לבריכה :) קח בחשבון שאתה מגיע אלי למספר ימים (בין יומיים ל-4 ימים, תלוי בסוג היעוץ).

אחרי היעוץ:
אתה יוצא מכאן עם תוכנית ברורה ומפורטת מה עליך לעשות כדי להשיג את היעד. פעם בשבוע-שבועיים אתה מדווח לי על הפעולות שביצעת. אני מתקן אותך במידת הצורך. כמה זמן נמשך התהליך? כמה שצריך. עד שנגיע לתוצאה שקבענו.

אם לא תכפתר נכון את הכפתור הראשון של החולצה,
אז כל הכפתורים הבאים גם לא יכופתרו נכון.

בעסקים נעשים המון טעויות, לא בגלל שאתה עושה משהו לא נכון,
אלא בגלל שלא כיפתרת את הכפתור הראושון בצורה נכונה.

היעוץ שלי - זה בדיוק הכפתור הראשון שכופתר בצורה נכונה.


תצלי₪!
להזמנת היעוץ - צור קשר.

שים לב! חברים פעילים של מועדון הזהב,
שנמצאים במועדון יותר מחצי שנה,
מקבלים 10% הנחה על כל סוגי הייעוץ!