אלי שביט. יעוץ אישי.
תיזהר מאלי שביט! הוא יוצר לאנשים בעיות!

אתה בטח מכיר או לפחות שמעת על חברת ווינפלואנס שאותה מנהלים ארז בניסטי, גילעד פולק, אורית נחתומי. כאשר הם באו ליעוץ הראשון של אלי, הם עשו 15,000 ₪ בחודש. כולם ביחד. היום הם עושים מעל ל-5,000,000 ₪ בשנה. כן, קראת נכון - 5 מילון ₪! וזה יצר להם בעיה רצינית - הם לא יודעים איפה לאכסן את הכסף!

אלי שביט, ארז בניסטי, גילעד פולק, אורית נחתומי

בא ליעוץ של אלי חיים כהן. הוא היה בחור צנוע, מתקין מזגנים באופן עצמאי, עובד מהבוקר ועד שעות מאוחרות של הלילה. לאחר היעוץ עם אלי הוא הקים מספר צוותים ושם מעליהם מנכ״ל שמנהל את כל העבודות. היום, חיים נמצא במצוקה נפשית קשה - הוא מתעורר מוקדם בבוקר ולא יודע במה להעסיק את עצמו! את רוב היום שלו הוא מבלה בספא. החיים שלו ממש קשים ומשעממים!

אלי שביט, חיים כהן

איציק לוין בא להתארח אצל אלי שביט, טעם את הלחם שלו שהוא אופה ב-״כפר שביט״ ומחוסר ברירה נאלץ לפתוח בארץ מאפייה פרטית שמציירת את הלחם הזה! היום מאות אנשים בארץ אוכלים את הלחם הזה ואיציק סובל מעבודה יומיומית וקשה!

אלי שביט איציק לוין

למד אצל אלי בחור בשם איתם ישראלי. הוא בא לאלי ואמר לו: ״אלי, אני עיוור, לכן אין סיכוי שאצליח להקים עסק״. אלי ענה לו: ״לאנשים יש המון תירוצים כדי לא לעשות כלום. לך - יש תירוץ הכי טוב - אתה עיוור. אז לך הביתה ותסבול כל החיים או שתספיק לבכות ותקים עסק״. היום, איתם סובל קשות - מרוויח מהעסק שלו 3,000 ₪ לשעה, מפליג על יאכטות, מרביץ נסיעות על טרקטורונים ומטייל בעולם. לא מזמן איתם התחתן והביא ילד. מסכן הבחור, היה יכול לחיות לעצמו בשקט, אבל לא - אלי הרס לו את החיים והוא נאלץ עכשיו לטייל ולגדל ילד!

אלי שביט, איתם ישראלי

יהודית אוביץ הייתה מורה מצויינת ועבדה בבית ספר. לאחר שהיא הכירה את אלי שביט, נוצרו לה המון בעיות - היא התפטרה מבית ספר, הקימה עסק והיום מלמדת אלפי אנשים לדבר ב-5 שפות שונות. הבעיה הרצינית שיהודית מנסה לפתור היום - מאיפה להעביר את הוובינרים שלה - מאיטלה, מצרפת או ממרכז מנהטן בניו יורק? צוות המכירות שלה לא מספיק לענות לכל הלקוחות שפונים אליה כל יום ורודפים אחריה כדי לשלם לה כסף. מסכנה הבחורה!

אלי שביט, יהודית אוביץ

אבל הבעיות הכי רציניות נוצרו ליהודית כאשר היא הכירה במועדן של אלי שביט בחור בשם אביעד יצחק והתחתנה איתו. אבעד היה שקוע בחובות והיה בתהליך של פשיטת רגל. כאשר אביעד בא ליעוץ של אלי, אלי לקח ממנו טלפון, דרכון וכסף, שלח אותו לעיר במונית שירות ואמר: ״לך, תשיר שירים, תבקש נדבות, אבל אל תחזור בלי כסף״. מרוב הפחד אביעד חזר גם עם כסף וגם עם שקית מלאה של אוכל. היום, לאחר שנתיים אביעד עושה 150,000 ₪ בחודש!לומד אצל אלי שביט בחור בשם אליהו ארנד. לפני מספר שנים לא היה לו כסף לאוטובוס והוא היה שקוע בחובות. היום אליהו נוסע במרצדס קבריאולט פרטית, נתקע במשך חודשים בחו״ל ויש לו בעיה רצינית: הוא לא יודע עם איזה בחורה, מתוך 8 בחורות שמחכות לו בתור, לצאת לדייט היום בערב.

אלי שביט, אליהו ארנד

בחור צנוע וחמוד, בן לוי, עבד בתור שליח פיצה. בן היה בחור שקט ולא הפריע לאף אחד. אחרי שהוא נפל למלכודת של אלי שביט, הוא הקים עסק ובנה מערכת ניהול מכירות לחברות סלולר. היום רוב החברות הגדולות בארץ משתמשות בתוכנה שלו ומשלמות לו כל חודש כסף. מה עושה בן? סובל, כמובן, מחוסר מעש! הכסף נכנס לחשבון באופן קבוע והוא לא יודע בשביל מה עוד צריך להתאמץ?!

אלי שביט, בן לוי

דודו נחום - בחור זהב, ניהל עסק קטן ומצויין והיה יכול להמשיך לנהל אותו עוד שנים רבות. אבל לאחר שאלי איים עליו עם אקדח - דודו מכר את העסק שלו ובנה עסק חדש, גדול יותר. אחרי זמן מה אלי שוב איים עליו ודודו שוב נאלץ למכור את העסק שלו, תמורת כסף עוד יותר גדול. עכשיו דודו שוב בונה עסק חדש - הרבה יותר גדול מהעסקים הקודמים שלו. אפשר רק לרחם עליו, כי מחוסר ברירה דודו הפך להיות קופירייטר מספר אחד בארץ וסובל מהלקוחות שפונים אליו בלי סוף.

אלי שביט, דודו נחום

אלי יצחק בא לאלי שביט כדי לקבל יעוץ ולהביא לעצמו לקוחות חדשים. אלי יצחק מטפל ומרפא אנשים מפחדים והתקפות של חרדות. לאחר מספר שינויים בעמוד הנחיתה ושינוי בגישה העסקית, אלי יצחק נאלץ לעצור את הפרסום, כי כמות הלקוחות שהתחילו לפנות אליו עברה כל גבול הגיוני! לא נשאר לו זמן לצאת עם בחורות! ממש, אבל ממש בעיה ריצינית!

אלי שביט אלי יצחק

צביקה ובת-שבע קריסטל מנהלים רשת של גלידריות (גלידה פנגוין) ומוכרים גלידה עם שם הכי ותיק בארץ, מאז 1951. הם פנו לאלי בתקווה לשפר את העסק שלהם, אבל אלי נתן להם רעיון ששיבש לאנשים האלה ת׳חיים! כדי לעמוד בקצב הם חייבים עכשיו לייצר טונות של גלידות בכל חודש!


בחורה חמודה ברמות, אלינוי קיסלוב, עוסקת בטיולים מאורגנים לאנשים שרוצים לראות ציורים על קירות של תל-אביב - גרפיטיול. היא באה לאלי כדי שהוא יעזור לה עם העסק הנוכחי שלה. אבל אלי עיקם לה ת׳ראש והיום היא ממוקדת בעסק החדש שלה ונהנית ממנו כיפליים.


דניס ואליזבט שמואל הכירו את אלי שביט במקרה. לפני שהכירו אותו הם ניהלו עסק מצויין באמזון. לאחר מספר פגישות עם אלי הם בנו ומנהלים 5 עסקים במקבל! אחד מהעסקים שלהם - זה מפעל ליצירת בורקסים שמייצר בורקסים ברמה שלא קיימת בשום מקום בעולם! הלקוחות שלהם לא יכולים להפסיק לאכול את הבורקסים ומאוד סובלים מכך!

אלי שביט דניס אליזבט שמואל

צבי קרינסקי ניהל חנות מחשבים קטנה וחמודה. יום בהיר אחד הוא פנה לאלי כדי ללמוד ממנו להיות מפיק ויוצר של מרצי מידע. במשך שנה אלי התעלל בצבי - הרביץ ובעט בו, לא נתן לו לישון לילות, עד שצבי הפך למקצוען שמסוגל להפוך כל מומחה מסכן לכוכב, תוך מספר חודשים.

אלי שביט צבי קרינסקי
קורא יקר, אם אתה מחפש בעיות - קח את היעוץ של אלי שביט! הוא יכול להפוך את החלום שלך למציאות ובכך ליצור בעיות גם אצלך בחיים!
איך עובד היעוץ?
זה לא זול. זה כואב.
אבל זה מביא, בלאד, תוצאות!

עם עובדות ותוצאות לא מתווכחים...

כמה עולה היעוץ?
מחיר היעוץ מתחיל ב-25,000 דולר ויכול להגיע ל-80,000 דולר.

במה תלוי המחיר?
אני לא אוהב סחבת, מריחות ויעוצים ארוכים שנמשכים במשך שנים. אני אוהב תוצאות ולא את התהליך. לכן, ככל שאצטרך לסבול אותך יותר זמן - כך היעוץ יעלה לך יקר יותר. גם באינטרסים שלך וגם באינטרסים שלי שנסיים את היעוץ כמה שיותר מהר ונגיע לתוצאה.

כמה זמן נשמך היעוץ?
בדרך כלל אני צריך לא יותר מיומיים, כדי לעקם לך ת׳ראש ולתת לך תוכנית פעולה. אחר כך אני איתך במהלך כל הדרך, עד שאתה מיישם את התוכנית ומגיע לתואצה שכמובן, נקבע אותה מראש.

איפה עובר היעוץ?
הפגישה תתקיים אצלי, בכפר שביט. הכפר נמצא בגאורגיה, זה שעתיים ורבע של טיסה מישראל. לא כזה נורא. הטיסה עליך, לינה ופינוקים - עלי. אתה תישאר אצלי במלון. תראה איך נראה המלון ». אם היעוץ ידרוש שאגיע לארץ ואלמד את העסק שלך - גם זה אפשרי, כמובן, בתוספת תשלום.

זה יקר לך?
אם זה יקר לך רצח ואתה מחפש משהו זול יותר - יש אפשרות של פגישת יעוץ קצרה של 3-4 שעות. מחיר הפגישה 5,000 דולר. כמובן, אין כאן שום הבטחות של תוצאות ובניית תוכניות פעולה. רק פגישה אישית ותשובות על כל השאלות שלך. יש אנשים שפגישה כזאת מספקת אותם לגמרי.

איך ליצור איתי קשר?
את מספר הנייד שלי אני נותן רק לאנשים שמזמינים אצלי יעוץ, כי רק להם מותר לשגע אותי.
אתה, בינתיים, צור איתי קשר דרך הודעה פרטית בפייסבוק או דרך צור קשר של האתר.


״אם ברגע זה אתה יכול לקחת טלפון, להתקשר לעוזרת שלך ולהודיע לה שאתה טס לחודשיים לתאילנד ואחרי זה לנסוע לשדה תעופה עם דרכון וארנק בגודל של תיק שמפוצץ בדולרים - זה אומר שהעסק שלך בנוי נכון. אם אתה לא יכול לעשות את זה - יש על מה לעבוד בעסק שלך״.

אלי שביט. מנטור. יזם סדרתי. יועץ עסקי.

תפסיק לחפור בור עם כפית.
תחפור עם בולדוזר.
קח את היעוץ של אלי שביט.

תצליח!