יעוץ אישי עם אלי שביט


יש 3 סוגי יעוץ: ראשון - רק יעוץ, ללא ליווי. שני - יעוץ עם ליווי.
שלישי - אתה לא עושה כלום ואני עושה את הכל בשבילך.

1. יעוץ ללא ליווי.

זאת אפשרות מצוינת, אם אין לך מספיק תקציב כדי לקחת יעוץ מלא עם ליווי או שאם אתה בטוח שתסתדר בעצמך, אחרי שתהיה לך תוכנית פעילות.

בפגישה אתה תקבל תוכנית מפורטת לבניית עסק או הגדלת רווחים (או כל סוג אחר של יעוץ), אבל את התוכנית אתה מיישם בעצמך, ללא ליווי צמוד שלי.

הפגישה שלנו יכולה להימשך בין 3 שעות ליום שלם. אם בסיום הפגישה תחליט להמשיך ליעוץ מלא עם ליווי - אקזז לך את הסכום ששילמת ממחיר היעוץ המלא.

מחיר היעוץ : $5,500 - $10,000
המחיר תלוי בסוג העסק והגודל שלו

2. יעוץ עם ליווי.

אם אין לך עסק: נמצא ונבחר עבורך רעיון שיתאים לאופי וליכולות שלך. בזמן הקמת העסק תחסוך אלפי טעויות שיכולת לעשות אותם, אם היית מקים את העסק לבד. במהלך כל תקופת הליווי, אני נמצא איתך, עד שהעסק שלך יתחיל להביא הכנסות ראשונות.

אם יש לך עסק: נגדיל את הרווחים מהעסק שלך. אני מניח, שכבר ניסית את הכל, כדי להגדיל רווחים מהעסק שלך, אבל לא קיבלת תוצאות משמעותיות.

בוודאות של 100% אני יכול לסחוט 100-200% רווחים נוספים מהעסק שלך, מבלי להשקיע סכומים מטורפים בפרסום או שיווק, רק על ידי ניצול משאבים שכבר קיימים בעסק שלך. במהלך כל תקופת היעוץ, אני מלווה אותך עד לתוצאה שנקבע מראש.

מחיר היעוץ עם ליווי עד לתוצאה: $25,500 - $50,000
המחיר תלוי בסוג העסק והגודל שלו

3. ״תעשה את הכל בשבילי!״
אין לך זמן, רצון וכוח לבנות עסק או להגדיל רווחים? אין בעיה. נבחר ביחד את הרעיון, אבנה לך את העסק מא׳ ועד ת׳, כולל מוצרים, מערכת מכירות, אביא את העסק למצב שהוא מרוויח לפחות 10,000 דולר בחודש ואז אמסור לך את המפתחות שלו, על המגש.

מחיר השירות: $250,000
בנוסף לתשלום עבור הייעוץ, אני לוקח גם 10% מהרווח הנקי, למשך 24 חודשים.


העיוץ עובר במשרד שלי, בכפר שביט, בגאורגיה.
הטיסה עליך. לינה במלון פרטי שלנו, בכפר שביט.


להזמנת יעוץ - צור קשר.