יעוץ אישי עם אלי שביט

למצוא רעיון עסקי. להקים עסק. להגדיל רווחים. לקבל מכת פטיש.

אפשרות 1. יעוץ בלבד.
משך היעוץ: 3-10 שעות.
מחיר: 5,500$ - 10,000$.
המחיר תלוי בסוג העסק והגודל שלו.

* אם בסיום היעוץ תחליט להמשיך ליעוץ מלא עם ליווי - אקזז לך את הסכום ששילמת ממחיר היעוץ המלא.
אפשרות 2. יעוץ וליווי עד לתוצאה.
משך היעוץ: בין חודש לשנה.
מחיר: 25,500$ - 50,000$.
המחיר תלוי בסוג העסק והגודל שלו.
אפשרות 3. ״תעשה לי״.
אני עושה את הכל במקומך. בסוף התהליך אתה מקבל תוצאה מוכנה - עסק מוכן, צוות מוכן, מוצר מוכן, רווחים מוכנים. אתה לא עושה כלום מלבד לעמוד בצד וליהנות מהתהליך. אבנה את העסק ואביא אותו למצב שהוא מרוויח לפחות 10,000 דולר בחודש ואז אמסור לך את המפתחות שלו.
משך התהליך: בין שנה לשנתיים.
מחיר: 250,000$ פלוס 5% מרווחים נטו למשך שנה.

10 שאלות ותשובות על היעוץ האישי

1. ״מה אני מקבל ביעוץ?״
לפני שאנחנו מתחילים את היעוץ - נשוחח ונתאם ציפיות, מה בדיוק אתה רוצה לקבל ומה בדיוק אני מסוגל לתת לך. אני מסוגל לפתור מגוון רחב של סוגיות - החל מחיפוש והתאמת רעיון עסקי, הגדלת רווחים ועד לבניית מערכת עסקית שעובדת ללא התערבות שלך. לכן, קודם כל נקבע את התוצאה שאליה נחליט להגיע ורק אז נתחיל את היעוץ.

2. ״כמה זמן ייקח היעוץ?״
אני לא אוהב למרוח את היעוץ לחודשים או שנים, כמו שעושים זאת יועצים אחרים. המרטה שלי להביא אותך לתוצאה כמה שיותר מהר. עדיף תוך מספר ימים. העיקר התוצאה ולא הזמן שנהיה ביחד. לרוב רואים את התוצאת תוך ימים ספורים, במיחד אם מדובר בהגדלת רווחים, אבל אם מדובר בהקמת עסק או בניית מערכת - זה יכול לקחת מספר חודשים. בכל אופן, המטרה שלי להביא אותך לתוצאה כמה שיותר מהר.

3. ״האם יש התחייבות לתוצאות?״
במקרה של ליווי בלבד (האפשרות הראשונה) - אני לא לוקח על עצמי אחריות לקבלת תוצאות, כיוון שאתה בעצמך מבצע את התוכנית. במקרה השני (יעוץ עם לייו) אני כן מביא אותך לתוצאה. במקרה השלישי (״תעשה לי״) אני מביא לך את התוצאה בעצמי, על המגש.

4. ״אפשר לקבל הנחה על יעוץ?״
אין אצלי הנחות. הניסיון לבקש הנחה תוביל להגדלת מחיר היעוץ. אני רציני.

5. ״האם אתה נותן יעוץ בכל תחום?״
אני מלמד ונותן יעוץ רק על מה שעברתי בעצמי, רק איפה שיש לי ניסיון ורק איפה שקיבלתי תוצאות מוכחות. בעיקר, זה בחירת רעיון עסקי, הפעלת עסק, הגדלת רווחים, בניית צוות ובניית מערכת עסקית. בין אם מדובר בעסק פיזי או עסק באינטרנט.

6. ״האם משנה לך עם מי לעבוד?״
אני לא עושה הפרדות. לא משנה לי באיזה צבע העור שלך, מאיזו עדה אתה, במי אתה מאמין, מה המין ומה הגיל שלך. כל אחד זכאי ורשאי להצליח בעולם הזה.

7. ״יש מצבים שבהם לא תיקח מישהו ליעוץ?״
אני לא לוקח ליעוץ אנשים שאנחנו לא מתאימים אחד לשני, או שאני רואה שאני לא יכול לעזור לבן אדם. לא אקח ליעוץ אנשים שעוסקים בעסקים שפועלים נגד אנשים, כגון קאזינו, מערכות פורקס ומיניהם, שיווק רשתי, מכירת אלכוהול, סמים או סיגריות. לא משנה כמה הם ישלמו לי.

8. ״כמה זמן אתה תלווה אותי?״
אני נמצא איתך עד שנגיע לתוצאה. עד הסוף. ברגע שהגענו לתוצאה שקבענו בינינו - אני זז הצידה ואתה ממשיך לבד או שאתה יכול לקחת יעוץ נוסף כדי להמשיך לשלב הבא. יש המון אנשים שלוקחים את היעוץ שלי כבר פעם חמישית, שישי ושביעית. עסקים - זה משחק שאין לו סוף.

9. ״איפה עובר היעוץ?״
לרוב, העיוץ עובר במשרד שלי, בכפר שביט, בגאורגיה. הטיסה עליך. הלינה במלון פרטי שלנו, בכפר שביט - עלי. אוכל ולחם טעים - גם עלי :) אם נחליט שצריך להגיע לעסק שלך, כדי ללמוד אותו לעמוק - אני כמובן אגיע.

10. ״איך וממה מתחילים?״
צור קשר. נשוחח. בשיחה אבין טוב יותר את הצרכים שלך ואתאים לך את סוג היעוץ. משם נתקדם.

צור קשר לקביעת שיחה »