יעוץ אישי עם אלי שביט

1. הגדלתי את העסק ואני לא עומד בקצב!

השקעת כסף בפרסום. הבאת הרבה לקוחות חדשים לעסק. מזל טוב! כדי לעמד בכל הפניות ולבצע את כל ההזמנות - לקחת לעבודה עובדים חדשים. ו... כאן נתקעת! כי יחד עם גידול העסק, גדלו גם הבעיות. לנהל חברה של עובד וחצי זה לא כמו לנהל עסק עם עשרות עובדים.

הפתרון שתקבל ביעוץ: נארגן את העסק שלך כך, שהוא יעבוד כמו שעון. נכתוב תסריטי עבודה לניהול כל עובדי המערכת ונלמד אותם לעמוד בקצב, כדי שלא תשתגע מכמות ההזמנות שנופלת עליך.

מחיר היעוץ: $22,000
2. המכירות ירדו! העסק קורס! תצילו!

המכירות ירדו. המתחרים התעוררו. העובדים לא עושים את העבודה שלהם כמו שצריך. העובדים הוותיקים (הכוכבים) עזבו והעובדים החדשים לא מביאים תוצאות טובות. כתוצאה מכך כמות ההזמנות קטנה באופן משמעותי.

הפתרון שתקבל ביעוץ: נחזיר את העסק שלך לרמה הקודמת (לפחות). אחרי זה ניקח את העסק שלך לרמה חדשה (נקבע את התוצאה הרצויה מראש). נבנה שיטה למשיכת לקוחות חדשים ומערכת חדשה למכירות.

מחיר היעוץ: $25,000
3. רוצה לנהל את העסק בלי לצאת מהבית!

העסק גדל. פתחת מספר סניפים ואתה מתרוצץ ביניהם כמו כדור פינג-פונג, כדי לקבל מהם תוצאות טובות. אתה מתכוון לפתוח סניפים חדשים, אבל רק המחשבה על זה מכניסה אותך לדיכאון! אתה מבין שאת רוב החיים שלך תצטרך להעביר לא עם המשפחה, אלא ברכב ובשדה תעופה בן גוריון.

הפתרון שתקבל ביעוץ: נבנה מערכת להאצלת תפקידים וסמכויות לעובדים ומנהלים. כמו כן, נבנה מערכת לניהול מרוחק של עסק וסניפים. נבנה תסריטי עבודה לצוותים ברמה של מנגנון - שכרת עובד חדש, אתה נותן לו את התסריט ואומר לו: ״קח, תקרא ותעשה בדיוק את מה שכתוב״ והוא הולך ועושה את זה, בלי שאלות מיותרות.

מחיר היעוץ: $33,000
4. אני רוצה למכור את העסק שלי!

נמאס לך מהעסק או שכבר מיצית אותו, הרווחת כבר את מה שרצית ובא לך ״לצאת לפנסיה״. אתה רוצה למכור את העסק. כאן נתקעת... אתה מבין שבלעדיך העסק שלך לא שווה הרבה. אם אתה יוצא מהעסק - העסק נופל. אין מערכת שעובדת. אין מערכת שיווק. אין מערכת מכירות. אין מערכת שירות לקוחות. יש רק עסק שהוא כאב ראש אחד גדול למי שיקנה אותו.

הפתרון שתקבל ביעוץ: נבנה מערכת שתעבוד ללא התערבות שלך או של הבעלים החדשים. בקלי קלות זה יכול להעלות את המחיר של העסק שלך ב-5-10 פעמים וזה ייתן לך אפשרות להיכנס לבנק לא בתור איש עסקים מותש, אלא בתור פנסיונר עם ארגז של כסף :)

מחיר היעוץ: $40,000
5. הפכתי להיות העבד של העסק שלי...

אתה לא יכול לשחרר את השליטה מהידיים. אתה עושה את הכל בעצמך. אתה נכנס לכל הפרטים. אתה מלמד את המנקה לנקות. אתה מלמד את הפקידה לשלוח מכתבים. אתה מפחד לסמוך על העובדים שלך כי אתה בטוח (ובצדק) שהם לא יעשו את העבודה כמו שצריך. אתה חי לפי כלל: ״עדיף שאני אשעה את זה בעצמי תוך חצי שעה, מאשר לתקן אחריהם במשך 3 שעות״. כתוצאה מכך אתה הופך להיות עבד של העסק שלך.

הפתרון שתקבל ביעוץ: אנו נלמד להאציל סמכויות כדי שרוב העבודות יתבצעו בידיי העובדים. אנו נלמד לשחרר אותך מרוטינה, כדי שתוכל לנשום לרווחה ולהתמקד בפיתוח וקידום העסק שלך.

מחיר היעוץ: $14,000
6. אין לי בשביל מה להתעורר בבוקר...

לפי דעתי, זאת אחת הבעיות הכי קשות בעסק. בנית עסק, הוא מתקתק ומפרנס אותך, אבל… זה לא עשה אותך אדם מאושר. אתה לא ישן טוב בלילה, אתה נוטל תרופות לא ברורות כדי להירגע, אפילו כשאתה טס לנוח לחו״ל - אתה חוזר עייף ולא מרוצה.

הפתרון שתקבל ביעוץ: נמצא את יעוד החיים שלך, נבנה סביב זה עסק חדש והוא ייתן לך דרייב להתעורר בבוקר ולהפוך את העולם!

מחיר היעוץ: $45,000
7. גידלתי כוכב שמנסה לדפוק אותי יחד עם העסק שלי!

גידלת עובד שכיר כוכב שבלעדיו העסק לא מתקיים. אתה מבין שאם הוא יעזוב - אז הרווחים ירדו והעסק מאוד ייפגע, עד כדי סגירה. הכוכב מבין את זה גם ומנצל את המצב לרעתך. הסכנה הגדולה יותר שמחר, אם המתחרים ישלמו לו יותר - הוא יעזוב בלי למצמץ וייקח איתו את כל הנתונים של החברה שלך.

הפתרון שתקבל ביעוץ: נעשה כך שהחברה תתחיל להתנהל בלי הכוכב. הכוכב יהפוך להיות עובד שכיר רגיל, בלי שיבין איך זה בדיוק קרה. כמובן, נכין את החברה למצב, שהעזיבה של הכוכב לא תפגע בעסק.

מחיר היעוץ: $23,000
8. יש לי עסק טוב, אבל אני רוצה עסק חדש במקביל!

בנית עסק מצליח. יכול להיות שאף מכרת אותו כבר. אבל החיים של פנסיונר לא מושכים אותך. אתה רוצה אתגר חדש בחיים. אתה רוצה להשאיר את העסק שלך פעיל, אבל לא רוצה להתעסק בו, אלא לגדל מנכ״ל שינהל את הכל ופעם בחודש לבוא ולראות מה קורה בעסק. במקביל אתה רוצה להתחיל לעסוק במשהו אחר, כדי לא לעצור.

הפתרון שתקבל ביעוץ: נמצא ונגדל מנכ״ל שייקח על עצמו את כל הנושאים העסקיים. נבנה מערכת שתשחרר אותך מהפעילות העסקית היומיומית. כמו כן, נמצא רעיון לעסק החדש שלך.

מחיר היעוץ: $30,000
9. אני רוצה להקים עסק חדש, אבל אין לי זמן לניסיונות!

אם יש לך ניסיון עסקי וכבר עשית את קורס סטארט-אפ - זה מצויין! יש לך רעיון ואתה רוצה להקים עסק חדש, אבל אין לך זמן ורצון לעשות ניסיונות. אתה רוצה שהכל יתקתק נכון כבר מהדקה הראשונה.

הפתרון שתקבל ביעוץ: תקבל הכוונה מפורטת - מה, מתי ואיך לעשות כדי להקים עסק מצליח מהמכה הראשונה. כמובן שתצטרך להזיע ולעשות את מה שאגיד לך לעשות :) אבל לפחות לא תזיע על סרק.

מחיר היעוץ: $20,000
10. איך לבחור ברעיון עסקי שמתאים לי?

כמות הרעיונות העסקיים גוברת על כל גבול הגיוני. אין לך מושג איך לבחור ברעיון טוב שגם יפרנס אותך וגם יביא לך הנאה. הבעיה הכי גדולה שאתה לא יודע באיזה רעיון להתמקד.

הפתרון שתקבל ביעוץ: אם יש לך רעיון או מספר רעיונות - אעזור לך להתמקד ברעיון שהכי רווחי ומתאים עבורך. כמו כן, אתן לך אסטרטגיה איך להפעיל את הרעיון הזה. אם אין לך רעיון - אתן לך מבחר של רעיונות ואעזור לך למצוא נושא שמתאים לך וליכולות שלך.

מחיר היעוץ: $11,000
11. רוצה להכפיל את הרווחים שלי!

העסק חי וקיים. העסק מרוויח. אבל בא לך לקבל ממנו יותר. אתה יודע שיש בו פוטנציאל אדיר, אבל אתה לא יודע איך לסחוט ממנו את הפוטנציאל הזה. בינתיים הזמן עובר וכל יום אתה מאבד את הכסף שיכולת להרוויח אותו.

הפתרון שתקבל ביעוץ: תקבל תוכנית מפורטת איך לסחוט 100-150% יותר רווח מהעסק שלך. העיקרון החשוב של התוכנית: להגדיל את הרווחים ללא צורך בהשקעות מטורפות בפרסום ושיווק, אלא רק על ידי ניצול משאבים שכבר קיימים אצלך. אני יודע, זה נשמע לך הזוי, אבל יש לי מספר שיטות סודיות איך למצוא בארות מים במדבר יבש :)

מחיר היעוץ: $35,000
12. אני גם רוצה טקסט פרסומי שיכול למכור במשך שנים!

טקסט פרסומי טוב יכול להביא לך פרנסה במשך שנים. כדי לכתוב טקסט פרסומי טוב - לא מספיק לדעת לכתוב בעברית או לעבור קורס של קופירייטר. כדי לכתוב טקסט פרסומי מנצח צריך ניסיון של עשרות שנים ואלפי טקסטים כתובים. למזלי הרב, במשך 20 שנה אחרונות, כמעט כל יום, אני כותב טקסטים פרסומיים למוצרים שונים. יש לי "טיפה" ניסיון בזה :)

הפתרון שתקבל ביעוץ: אקח ממך את כל חומרי הגלם, אשוחח איתך ועם הלקוחות שלך ואהפוך את כל הסלט הזה לטקסט פרסומי מוצק שיפרנס אותך במשך שנים. כדי שתהיה רגוע - הטקסט הפרסומי ייחשב בתור טקסט גמור, כאשר תתחיל להרוויח ממנו! ז"א על אחריותי לשפר אותו כמה שצריך, עד שתתחיל לראות ממנו רווחים!

מחיר היעוץ: $25,000
בנוסף, אני לוקח גם רויילטיס בגובה של 5% מהרווח הנקי מכל מכירה, במשך שנתיים.
13. אין משפחה ללא בעיות. ואני לא יוצא מן הכלל..

בעיות במשפחה? לא מבין איך להסתדר עם בן או בת זוג שלך? היחסים מתוחים? יש לי "טיפה" ניסיון בפתרון בעיות האלה :) לא ניסיון תאורטי, אלא ניסיון מעשי והוכחות בשטח. איך לבנות את היחסים בצורה תקינה? איך להחזיר את האושר למשפחה? איך להחיות את היחסים? איך להיפטר מתחושת אשמה? איך לאפס את המונה ולהתחיל הכל מדף לבן?

הפתרון שתקבל ביעוץ: אתם מגיעים לגאורגיה (זאת חובה! כי בארץ אתם תקועים בתוך הבועה!) ובמשך 3-4 ימים אנו שוקעים לעניינים. אני חייב להזהיר: זה לא יעוץ של "פוצי-מוצי" וליטופים כמו שמקובל בסוגי ייעוץ כאלה. צפו ל"אלי שביט הארד", ללא רחמים, ללא פשרות והכי פתוח שיכול להיות. יהיה מעניין, יהיה כואב, יהיו הרבה דמעות, אבל תצאו מכאן עם תוצאות.

מחיר היעוץ: $20,000
14. אלי, אני רוצה לעשות איתך עסק משותף!

אתה שרוט על כל הראש ואתה מוכן להרים יחד איתי מיזם משותף? :)..

איך זה עובד? אנחנו נבחר רעיון שיתאים לשנינו וניגש לביצוע. נבחר באיזה קונספט אנחנו עושים את השותפות וכמה אחוזים יהיו לכל אחד מאיתנו. קח בחשבון שמצפה לך התעללות קשה :) כמובן, במשך כל תקופת השותפות אני היועץ התמידי של העסק.

מחיר היעוץ: $100,000
חשוב! אם לא התחברתי אליך רגשית - לא נוכל לעשות עסק משותף.
גם אם תשלם על היעוץ פי 10 יותר.
15. אלי! לך ותביא לי תוצאה מוכנה על הצלחת!

אין לך לא זמן ולא רצון לעסוק בעסק שלך. אתה רוצה לקבל הכל מוכן, על הצלחת. עם כפית, עד הפה. אתה רוצה עסק עובד, חי וקיים, מביא רווח. בלי כאבי ראש.

מה תקבל? אני עושה את הכל בעצמי - אני בעצמי פותר את הבעיות בעסק שלך, בעצמי מדבר עם העובדים שלך, מדריך אותם, בעצמי מביא את הלקוחות לעסק שלך, בונה תסריטי שיחה, בונה לך מערכת עסקית שעובדת על אוטומט, מכפיל ומשלש את הרווח - בקיצור, עושה הכל כדי שאתה תקבל עסק מוכן שמביא לפחות 10,000 דולר נקי בחודש. כל זה עם אחריות מלאה לתוצאה. במילים אחרות, אם לא הגעתי לתוצאה - אני מחזיר לך את הכסף.

מחיר היעוץ: $250,000
בנוסף לתשלום עבור הייעוץ, אני לוקח גם 10% מהרווחים, למשך 24 חודשים.
איך היעוץ עובד בפועל?

לפני היעוץ:
אנחנו ננהל שיחה מקדימה, בה אברר אם אוכל לעזור לך - צפה להרבה שאלות :)

היעוץ:
העיוץ עובר במשרדי, בכפר שביט, בגאורגיה. הטיסה עליך. תוכל להישאר אצלי במלון, בכפר שביט, כדי שתהיה מספיק קרוב אלי ואוכל להתעלל בך היטב :) בדרך כלל אני מעיר אנשים ב-5 בבוקר וזורק אותם לבריכה :) קח בחשבון שאתה מגיע אלי למספר ימים (בין יומיים ל-4 ימים, תלוי בסוג היעוץ).

אחרי היעוץ:
אתה יוצא מכאן עם תוכנית ברורה ומפורטת מה עליך לעשות כדי להשיג את היעד. פעם בשבוע-שבועיים אתה מדווח לי על הפעולות שביצעת. אני מתקן אותך במידת הצורך. כמה זמן נמשך התהליך? כמה שצריך. עד שנגיע לתוצאה שקבענו.

אם לא תכפתר נכון את הכפתור הראשון של החולצה,
אז כל הכפתורים הבאים גם לא יכופתרו נכון.

בעסקים נעשים המון טעויות, לא בגלל שאתה עושה משהו לא נכון,
אלא בגלל שלא כיפתרת את הכפתור הראושון בצורה נכונה.

היעוץ שלי - זה בדיוק הכפתור הראשון שכופתר בצורה נכונה.


תצלי₪!
להזמנת היעוץ - צור קשר.

שים לב! חברים פעילים של מועדון הזהב,
שנמצאים במועדון יותר מחצי שנה,
מקבלים 10% הנחה על כל סוגי הייעוץ!