כדי להבין מה זה ספר הזהב, צריך להבין מה זה מועדון הזהב.

בספר שלי ״התנ״ך של היזם. 77 מפתחות להצלחה״ סיפרתי על מועדון הזהב - ממה הוא התחיל, בשביל מה הוא הוקם ולאילו תוצאות הגענו. כאן תוכל לקרוא על התהליך המרתק הזה »

מאז הקמת מועדון הזהב (המועדון קיים מאוקטובר 2012) עברו 6 שנים. במהלך השנים האלה נצבר במועדון תוכן עצום - מעל ל-27,000 שאלות ותשובות עסקיות בנושאי הגדלת מכירות, שיווק, ניהול עובדים, הקמת עסקים, התפתחות אישית וכו׳!

27,000 שאלות ותשובות - זה מעולה, אבל כאשר היה מצטרף אלנו חבר מועדון חדש - הוא היה הולך לאיבוד: ממה להתחיל? איזה פוסטים לקרוא? מה פחות חשוב? מה יותר חשוב? היה פשוט בלתי אפשרי לקרוא 27,000 פוסטים!

בערך לפני שנה עשיתי סינון של השאלות והתשובות והגעתי ל-1,400 פוסטים הכי שווים שכדאי לקרוא. מיינתי אותם לפי קטגוריות - מכירות, שיווק, ניהול עובדים וכו׳.

אבל במהלך השנה הזאת, הסתבר שגם זה היה המון. 1,400 פוסטים זה לא מעט, כי אדם רגיל צריך לשבת מול המחשב בערך חודש, כדי לקורא את כל התוכן הזה.

לכן, כדי להקל על הקורא, זיקקתי עוד יותר את התוכן. השארתי רק את הפוסטים הכי עוצמתיים, הכי עסיסיים, הכי תחליטיים - בשר נטו, רק מה שאפשר ליישם ולקבל תוצאות מיידיות.

יצאו 230 פוסטים.

תהליך הזיקוק של 230 פוסטים האלה מתוך 27,000 היה דומה מאוד לתהליך זיקוק של זהב - צריך לסנן טונות של בוץ ואדמה, כדי לקבל גרם אחד של זהב.

כאן אתה יכול לראות את התהליך המעניין הזה, עד כמה קשה לקבל גרם אחד של זהב:


ספר הזהב מהווה תרכיז הכי טהור של זהב שאפשר רק למצוא בעולם. ממש זהב 24 קרט.

אפשר לקרוא אותו תוך יום ולקבל ידע ומידע שלא קיים בשום מקום אחר, בשום ספר אחר, בשום קורס אחר! כי כל הידע והתשובות מבוססות לא על תאוריות, אלא על שאלות הכי כואבות של יזמים מהשטח.

אגב, אני רוצה לציין, שתמיד כאשר יש במועדון פוסט או תשובה סופר-חשובה - אני מוסיף אותה לספר. במילים אחרות אתה מקבל את כל תכני מועדון הזהב בצורה הכי מזוקקת ומעודכנת!

עוד משהו חשוב: בכל עמוד של הספר תוכל לשאול אותי שאלות בנושא הפוסט ולקבל ממני תשובות! רק זה שווה עשרות אלפי שקלים, אם לא יותר.

זה הספר שאני ממליץ לך להתחיל ממנו את היום. זה ממש אוצר.

אני משוכנע שספר הזהב יביא לך הרבה יותר תועלת מאלפי ספרים אחרים. הכח שיש לספר הזה לא משתווה לשום ספר או קורס אחר בעולם.

תנסה אותו!

דבר אחד שתצטער עליו אחרי שתקרא את הספר - זה שאיבדת יותר מדי זמן על מחשבות לקנות את הספר או לא.

4970 ₪
2970 ₪